Editim nasıl olmuş?

hellomister

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Genelde bir diziyi veya filmi sevdiğimde onunla ilgili bir edit yaparım, bu sefer The Boys editi yapmaya karar verdim.
Sizce editim nasıl olmuş? Olumsuz bir eleştiri falan yapabilirsiniz sorun değil :) Herkese teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genelde bir diziyi veya filmi sevdiğimde onunla ilgili bir edit yaparım, bu sefer The Boys editi yapmaya karar verdim.
Sizce editim nasıl olmuş? Olumsuz bir eleştiri falan yapabilirsiniz sorun değil :) Herkese teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok güzel olmuş hatta linkini bıraktığım favori videomdan bile iyi.

Genelde bir diziyi veya filmi sevdiğimde onunla ilgili bir edit yaparım, bu sefer the boys editi yapmaya karar verdim.
Sizce editim nasıl olmuş? Olumsuz bir eleştiri falan yapabilirsiniz sorun değil :) herkese teşekkürler.

YouTube video indir nokta com> TikTok.

Çok güzel ama farklı bir şarkı ve biraz daha fazla efektle yapılabilirdi. Şarkının uzunluğu olmamış bence. Onun dışında beğendim, eline sağlık.

Genelde bir diziyi veya filmi sevdiğimde onunla ilgili bir edit yaparım, bu sefer the boys editi yapmaya karar verdim.
Sizce editim nasıl olmuş? Olumsuz bir eleştiri falan yapabilirsiniz sorun değil :) herkese teşekkürler.

Çok güzel olmuş, 4K seçeneğinin olması ayrı güzel olmuş.

İlk sahnelerdeki çözünürlük ile son sahnelerdeki aynı değil gibi. 2. sahnede yere inerkenki zoom'a gerek yok bence. Ayrıca son sahnelerde şarkı ile sahne geçişleri tam senkronize olmamış. Onlar dışında güzel olmuş. Ne kullanıyorsunuz edit için?

İlk sahnelerdeki çözünürlük ile son sahnelerdeki aynı değil gibi. 2. sahnede yere inerkenki zoom'a gerek yok bence. Ayrıca son sahnelerde şarkı ile sahne geçişleri tam senkronize olmamış. Onlar dışında güzel olmuş. Ne kullanıyorsunuz edit için?
Evet ilk sahneyi başka bir yerden almak zorunda kalmıştım.
Bence zoom güzel oldu ama biraz fazla yakınlaştırıyor o kötü biraz.
Evet onu bende fark ettim en sonki sahneye geçerken hafif kayma var.
Bedava sürüm CapCut kullanıyorum maalesef.

Her şey için teşekkür ederim :)

Geçişlerde efekt kullanırsan güzel olur. Ama benim önerim önce yavaş sonra hızlanan kesitler, bu şarkıya çok uyarlar.
örneğin:

Yeni konular

Geri
Yukarı