Edward Snowden'in yayınladığı uzaylı röportajı

Sercan1096

Megapat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Gerçek olduğunu düşünmüyorum. Edward Sonwden ile ne kadar bağlantılı olduğu konusunda da net bir bilgi bulamadım ama uzaylı arkadaşın değindiği konular ve videodaki düşünceler çok sağlam ve dikkate değer. Tabi dini inancım ile bağdaşmayan yanları var ama bu tarz içerikleri dine bağdaştırmadan değerlendirdiğim için bir problem teşkil etmiyor. Kısacası olayı çok beğendim. İlk kez böyle bir paylaşım yapıyorum burada. Umarım beğenirsiniz...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, zaten gerçek olmadığını yazdım paylaşırken. Olay, gerçek olup olmaması da değil zaten. Ayrıca uzaylılara ve UFO'lara kişisel olarak gözüm ile görmeden inanmam. Ya da doğrudan benimle etkileşime geçmedikleri sürece. Ama videoda olan fikir ve uzaylı mantığı çok hoşuma gitti. Daha önce uzaylı kavramına bu tarz bir bakış açısı görmemiştim. Bundan çok iyi bir film senaryosu çıkar diye düşünüyorum. Aklıma da hemen üstat C. Nolan geldi zaten videoyu izlediğim gibi. Şöyle güzel bir senaryo ile şu temada bir film çekse de keyfimiz yerine gelse. Ben beklerim 5 sene.(y):D

Bu uzaylıların çok hızlı şekilde seyahat etmeyi keşfetmiş olması gerekiyor. Yıldızlar arasında bizim UFO dediğimiz araçla seyahat ediyorlarsa bu canlıların bilimi ve zekası çok üst seviyede demektir. Bu kadar yüksek zekalı canlılar çoğu sahte videoda ve komplo teorilerinde insanlara nasıl yakalıyor, orası muamma. Muhtemelen bizim egomuzdan kaynaklanıyor bu uzaylılara hükmetme hikayelerimiz. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı