eFootball 2022 nasıl olmuş?

Eki Görüntüle 1177110

Bunu PES 22 görselleri diye paylaşmışlar. İnanmak istemedim açıkçası. Oynayanlar varsa cidden böyle mi söyleyebilir mi :D

Tam olarak böyle değil. Genel olarak oyuncu yüzleri güzel duruyor ancak nedense Messi çok garip olmuş. Hatta şimdi tekrar baktım da bütün yüzler bir garip.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
PES 21 bile daha güzeldir. 27 GB olmasından anladım zaten aman aman özellik olmayacağını. Neredeyse her yıl kamera, font ve menüleri değiştire değiştire oyun diye sattılar.

Yok bu sefer kamera, font ve menüleri değiştirip oyun dememişler. Bu bayağı bayağı bitmemiş, yarım yamalak bir oyun olmuş. Erken erişim bile denemez. Ne optimizasyon var, ne koydukları özellikleri bitirebilmişler. Hiçbir şeyi tam değil. Güzel şeyler denemişler ama büyük ihtimalle Konami geliştiricilere baskı yaptı ve oyunu bu halde çıkartmaya zorladı. Çünkü 2 senedir geliştiriyorlar ve FIFA ile aynı zamanda çıkartmak istemişler. Ama bu Konami'nin yaptığı en büyük hata olmuş bence. FIFA yine aynı oyunu çıkartıp keyfine bakarken herkes Pes'i yerin dibine sokuyor şu anda.

Ancak kasım ayında gelecek güncelleme ile düzelebilir ancak o zamana kadar optimizasyonu mu geliştirsinler, oynanışı mı geliştirsinler yoksa analig gibi modları mı geliştirsinler? Geliştiricilere Allah sabır versin.

Arkadaşlar PES bedava falan değil. Büyük ihtimalle sadece MyClub bedava olacak ama ondan bile emin değilim. Ana lig ve efsane ol gibi modlar oynamayacaksanız da FIFA Online 4 oynayın. Yani 'Bedava yaptık eğeğe' diyen KONAMI bu oyunla sadece oyuncularla dalga geçiyor.

Şu anda pes 2022 oynuyorum klavyeden.. İnanılmaz değişik bir oyun olmuş bu..

Sadece bir soru soracağım; pes 2021'de baskı için Şut tuşunu kullanıyordum ve rakibe baskı yapıyordu oyuncu.. E-Football 2022'de baskı nasıl ve hangi tuşla yapılıyor ? 3 saattir bunun için uğraşıyorum hala bulamadım. :(

Şu anda PES 2022 oynuyorum klavyeden. İnanılmaz değişik bir oyun olmuş bu.

Sadece bir soru soracağım; PES 2021'de baskı için şut tuşunu kullanıyordum ve rakibe baskı yapıyordu oyuncu. E-football 2022'de baskı nasıl ve hangi tuşla yapılıyor? 3 saattir bunun için uğraşıyorum hala bulamadım. :(

Ayarlardan bakabilirsin. Ben klavye ile oynamadım ama LT ile baskı gibi bir şey yapıyor. Yani tam baskı da denemez direkt topa hayvan gibi koşuyor basınca.
Sanırım klavyede "Z" tuşu.

Arkadaşlar PES bedava falan değil. Büyük ihtimalle sadece MyClub bedava olacak ama ondan bile emin değilim. Ana lig ve efsane ol gibi modlar oynamayacaksanız da FIFA Online 4 oynayın. Yani 'Bedava yaptık eğeğe' diyen KONAMI bu oyunla sadece oyuncularla dalga geçiyor.
Fifa Online 4 gördüğüm en kötü futbol oyunu, pes 2021 veya efootball 2022'yi geçtim. pes 4'de master league oynamayı bile tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı