eFootball 2022 oynanır mı?

Game Pass alacaktım ama eskiden Hepsiburada'da 10 liraya 3 aylık Game Pass satanlar vardı. Arkadaşlarım almışlar ama ben alamadım :(. Eğer tekrar onlardan bulursam direkt alacağım.

PES 2021'den daha mı kötü?
Çok daha kötü.

Game Pass alacaktım ama eskiden Hepsiburada'da 10 liraya 3 aylık Game Pass satanlar vardı. Arkadaşlarım almışlar ama ben alamadım :(. Eğer tekrar onlardan bulursam direkt alacağım.

PES 2021'den daha mı kötü?
Bence net kötü hocam ya PES 2021'den, eski tadı yok. Çok değişmiş, grafik desen daha mobil. PES 2021 daha önceden 16 liraya indirime girmişti bende o zaman almıştım. Hatta şuan kış indirimleri var bakabilirsiniz, online serverları kapanır yakında ama hala arkadaşlarla eve gelince maç atmalık güzel oyun. Game Pass'i ortak offline hesap şeklinde satan çok, bulursanız 10-20 liraya falan alabilirsiniz evet.

Bence net kötü hocam ya PES 2021'den, eski tadı yok. Çok değişmiş, grafik desen daha mobil. PES 2021 daha önceden 16 liraya indirime girmişti bende o zaman almıştım. Hatta şu an kış indirimleri var bakabilirsiniz, Online serverları kapanır yakında ama hala arkadaşlarla eve gelince maç atmalık güzel oyun. Game Pass'i ortak offline hesap şeklinde satan çok, bulursanız 10-20 liraya falan alabilirsiniz evet.

Ortak satanlarda da indirme sorunu var diye biliyorum ama Game Pass'a bakmamıştım. Zaten PES 2021'de kariyer oynuyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.
Şu an acil bir futbol oyunu arayışınız varsa ücretsiz, FIFA Online 4 bile kat kat iyidir ondan bu arada bakabilirsiniz.

Çok acil arayışım yok sadece eFootball 2022'yi merak etmiştim. FIFA Online'ı da denemeyi düşünüyorum.

Şuan acil bir futbol oyunu arayışınız varsa ücretsiz, FIFA Online 4 bile kat kat iyidir ondan bu arada bakabilirsiniz.
Fifa Online 4 Fifa 16'nın klonu değil miydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı