eFootball 2022 play Store'de gözükmüyor

benkimims

Femtopat
Daha fazla  
eFootball 2022 Mobile oyunu cikti. Telefonum Samsung Galaxy a13. oyunun istedigi surumleri oldukca kolay karsiliyor fakat oyun Play Store'da gozukmuyor. Google da arattigimda ise oyun cikiyor ve tıkladığımda telefonunuzla uyumlu degil diyor. Bu imkansiz cihaz yeni ve surumum de yetiyor sorunu ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
eFootball 2022 Mobile oyunu cikti. Telefonum Samsung Galaxy a13. oyunun istedigi surumleri oldukca kolay karsiliyor fakat oyun Play Store'da gozukmuyor. Google da arattigimda ise oyun cikiyor ve tıkladığımda telefonunuzla uyumlu degil diyor. Bu imkansiz cihaz yeni ve surumum de yetiyor sorunu ne olabilir?

Hocam aynı sorunlar karşılaştım bende böyle çözdüm.
https://apkpure.com/efootball-2022/jp.konami.pesam bunu indir kur.

Çözüm basit APK indirin eğer gözükmüyorsa ayrıca gözükmeme sebebini de bilmiyorum.

Emin olmamak ile birlikte sorunun cihazdan kaynaklandığını düşünüyorum. Cihazınızı yazılım sürümü ne kadar yüksek olursa olsun, önemli olan donanımın yüksek olması. Oppo A15S cihazımda oyunu görebiliyorum

Emin olmamak ile birlikte sorunun cihazdan kaynaklandığını düşünüyorum. Cihazınızı yazılım sürümü ne kadar yüksek olursa olsun, önemli olan donanımın yüksek olması. Oppo A15s cihazımda oyunu görebiliyorum.

Bende redmo Note 8 cihazında görüyorum. J7 cihazında ise Play Store da gözükerek uyumlu olmadığını söylüyor. A 13 cihazında ise hiç gözükmüyor. 4 GB RAM 64 GB hafıza Android sürümü 12 küsur hatırlayamadım şu an.

Geri
Yukarı