eFootball 2022'de yine Türkçe spiker yok

mainkaiser

Decapat
Daha fazla  
Desteklediği 17 dilden 15'i için spiker desteği sunan eFootball 2022 yine Türkçe spiker çıkarmadı. Şu an bu yazıyı Technopat'ta yazmasaydım çok ağır küfretmiştim.
En büyük oyuncu kitlesi Brezilya ve Türkiye. Adamlar Türkçe spiker çıkarmadı; yunanca, arapça, korece spiker getirdiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şimdi FIFA Online 4'te Türkçe spiker var mesela ama oynarken beni nasıl rahatsız ediyor anlatamam. Çıkmasına çıksın, istemeyen yine İngilizce spikerle oynar da genelde Türkçe spikerler robot gibi oluyor onu demek istiyorum. Yani futbol oyunundaki seslendirme performansı Sony oyunlarındaki gibi olmuyor. Spikerlerin line çeşitliliği çok az oluyor, her pozisyona aynı tepkileri veriyorlar, gol olunca verilen tepkiler, oyuncu isimleri gibi bir sürü şey var ve İngilizce hariç yabancı dillerin spikerleri bu konuda çok eksik kalıyor. Ayrıca bu sene PES'in Free to play olacağını da belirtelim.

Desteklediği 17 dilden 15'i için spiker desteği sunan eFootball 2022 yine Türkçe spiker çıkarmadı. Şu an bu yazıyı Technopat'ta yazmasaydım çok ağır küfretmiştim.
En büyük oyuncu kitlesi Brezilya ve Türkiye. Adamlar Türkçe spiker çıkarmadı; yunanca, arapça, korece spiker getirdiler.
Adamlar takmıyor ki Türkleri, elinden gelse boğacaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı