Çözüldü eFootball 2024 farklı bir markanın kolu ile oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BayproEmir YT

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:i5-11400H Ram:16 GB 3200 MHZ SSD:1 TB Ekran Kartı:GTX 1650 4 GB
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, eFootball 2024 Xbox kolu ile oynanıyormuş. PC'den de klavye ile oynanıyor fakat ben alışamadım. Xbox kolu yerine farklı bir markanın oyun kolunu alsam oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapan duydum, eFootball için Trendyol'dan PS konsolu alıp onunla oynayan.
linki varsa atabilirsimin ucuzsa? bu soruyu bu yüzden sordum resimdeki görsel yüzünden efootball daki oyun konsolu resmi y x a b şeklinde benim baktıklarım üçgen kare x ve yuvarlak şeklinde olduğu için sordum üçgen kare x ve yuvarlak li bir konsol alırsam sıkıntı olur mu?
1709753597157.png
1709753588234.png

Çözüm
Arkadaşlar, eFootball 2024 Xbox kolu ile oynanıyormuş. PC'den de klavye ile oynanıyor fakat ben alışamadım. Xbox kolu yerine farklı bir markanın oyun kolunu alsam oynayabilir miyim?

Bende PS5 kolu ile oynuyorum Steam'den oynuyorsan tüm oyunlarda x a b y diye Xbox kolu olarak gosteriyor belki PS koluyla değiştirilebilir x a b y diye ama oynanıyor.

Bende PS5 kolu ile oynuyorum Steam'den oynuyorsan tüm oyunlarda x a b y diye Xbox kolu olarak gosteriyor belki PS koluyla değiştirilebilir x a b y diye ama oynanıyor.
pc dende klavye ile oynanıyor ama ben hiç alışamadığım için kol alacağım ki alanlarda o yüzden alıyor galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı