Çözüldü eFootball 2024 Mobile Konami ID aktarılacak veri yok hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler öncelikle. Benim PES 2021 Mobile zamanından kalma bir yan hesabım vardı. Konami ID'ye bağlıydı ve oynuyordum eskiden. Bugün ajandamı karıştırırken denk geldim e-posta ve şifreye. Hemen giriş yapayım dedim ama giriş yaptıktan sonra "aktarılacak veri yok." hatası alıyorum. Bu neden olabilir? Şu an normalde oynadığım hesabıma da eFootball 2023'te giriş yapmıştım uzun aradan sonra ama hata vermemişti. Şu an başka bir hesaba gireceğim ve hata veriyor. Çözümü var mıdır bunun?

Çözüm
Herkese iyi günler öncelikle. Benim PES 2021 Mobile zamanından kalma bir yan hesabım vardı. Konami ID'ye bağlıydı ve oynuyordum eskiden. Bugün ajandamı karıştırırken denk geldim e-posta ve şifreye. Hemen giriş yapayım dedim ama giriş yaptıktan sonra "aktarılacak veri yok." hatası alıyorum. Bu neden olabilir? Şu an normalde oynadığım hesabıma da eFootball 2023'te giriş yapmıştım uzun aradan sonra ama hata vermemişti. Şu an başka bir hesaba gireceğim ve hata veriyor. Çözümü var mıdır bunun?

Dostum sanki bir yerde uzun süredir aktif olmayan hesaplar siliniyor diye okumuştum ama tam hatırlamıyorum.

Dostum sanki bir yerde uzun süredir aktif olmayan hesaplar siliniyor diye okumuştum ama tam hatırlamıyorum.

Çözüm
Aynı sorunu bende yaşadım Konami'ye kaç kere destek postu açtım durumumu anlattım ama nafile olmadı saldım.

Ben başka forumlarda da baktım ve Konami bile bile kapatıyormuş hesapları. Uzun süre girilmeyen hesaplar olunca direkt kapanıyor. Keşke böyle bir şey yapmasalarmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı