eFootball 23 oyuncu ve diziliş önerisi

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi sosyaller, aşağıdaki takıma sahibim fakat arkadaşıma genellikle yeniliyorum. Sizce hangi diziliş veya oyuncu lazım?
Takımım:

IMG_20221210_171015.jpg

Screenshot_2022-12-10-17-09-48-185_jp.konami.pesam.jpg

Hocam paslarınızı ara pas ile atın ve top kapmaya çalışırken imleci oynatmayın dizilişte ise sanırım 3-2-4-2 vardı + şut atarken kalecinin kör noktasına atın.

İyi sosyaller, aşağıdaki takıma sahibim fakat arkadaşıma genellikle yeniliyorum. Sizce hangi diziliş veya oyuncu lazım?
Takımım:

Eki Görüntüle 1598811

Eki Görüntüle 1598812

Oyun basit. Riskli pas atma her zaman güvenli oyna sabır gerekiyor. Hemen atak yapma. 90. Dk da atsan golü yenmiş olursun yani. Oyun stili falanda önemli ben kontra atak oynuyorum. Baskıyı asla rakip sahada yapmam çünkü rakip pas yaparsa topu asla alamam ve oyuncuların gücü tükenir. Rakibin ceza sahama kadar pasla gelmesine izin veriyorum. Sonra ani baskı ile alıp atağa çıkıyorum. Genellikle hız tuşunu kullanmam. Gerektiğinde kullanırım.
Pas ve pas ve daha çok pas. 👍

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221210-172137_eFootball.jpg
    Screenshot_20221210-172137_eFootball.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 957
  • Screenshot_20221210-172128_eFootball.jpg
    Screenshot_20221210-172128_eFootball.jpg
    192,9 KB · Görüntüleme: 5.470
Oyun basit. Riskli pas atma her zaman güvenli oyna sabır gerekiyor. Hemen atak yapma. 90. Dk da atsan golü yenmiş olursun yani. Oyun stili falanda önemli ben kontra atak oynuyorum. Baskıyı asla rakip sahada yapmam çünkü rakip pas yaparsa topu asla alamam ve oyuncuların gücü tükenir. Rakibin ceza sahama kadar pasla gelmesine izin veriyorum. Sonra ani baskı ile alıp atağa çıkıyorum. Genellikle hız tuşunu kullanmam. Gerektiğinde kullanırım.
Hocam nasıl bu kadar para yaptınız peki sormak gerekirse?

@Tyrus @Yasinuzq2 teşekkürler ama 4'lü defans daha mantıklı geliyor ustam 4 2 2 2 var mesela ya da başka bir öneriniz var mı?

Hocam teşekkürler öncelikle, yavaş ve sakin oynayacağım anladım fakat arkadaş hızlı geliyor ve zico vieira gibi oyuncularla ara pasla hızlıca girio atıyor fakat dediklerinizi deneyeceğim. Ayrıyeten ben top çevirme oynuyorum. Diziliş olarak öneriniz var mıdır? Bir de oyuncularda takım kyun tarzı ustalığını yükseltmek gerekir mi?

@Tyrus @Yasinuzq2 teşekkürler ama 4'lü defans daha mantıklı geliyor ustam 4 2 2 2 var mesela ya da başka bir öneriniz var mı?

Hocam teşekkürler öncelikle, yavaş ve sakin oynayacağım anladım fakat arkadaş hızlı geliyor ve zico vieira gibi oyuncularla ara pasla hızlıca girio atıyor fakat dediklerinizi deneyeceğim. Ayrıyeten ben top çevirme oynuyorum. Diziliş olarak öneriniz var mıdır? Bir de oyuncularda takım kyun tarzı ustalığını yükseltmek gerekir mi?
Öncelikle menajer almalısınız, her menajerin oyun tarzı seviyesi var. Ben Jurgen Klopp kullanıyorum oyunda ismi farklı ama 2. sırada olması lazım fiyatına göre sıralayınca. Klopp ile hızlı kontraatak tarzında oynayınca oyuncuların reytingleri de artıyor ama tabii doğal olarak oyuncuları da geliştirirken hızlı kontraatak kısmınıda geliştirmeniz lazım. Diziliş olarak 4-3-1-2 öneriyorum.

Öncelikle menajer almalısınız, her menajerin oyun tarzı seviyesi var. Ben jurgen klopp kullanıyorum oyunda ismi farklı ama 2. sırada olması lazım fiyatına göre sıralayınca. Klopp ile hızlı kontraatak tarzında oynayınca oyuncuların reytingleri de artıyor ama tabii doğal olarak oyuncuları da geliştirirken hızlı kontraatak kısmınıda geliştirmeniz lazım. Diziliş olarak 4-3-1-2 öneriyorum.

Hocam top çevirme oyunu bence en mantıklı onlar açıkta, hızlı kontra gibi şeyler oynuyorlar ayrıca 4 3 1 2 için PES 20'den aşina olarak mükemmel bir kadro olması gerek 4 2 1 3 daha mantıklı geldi.

Hocam top çevirme oyunu bence en mantıklı onlar açıkta, hızlı kontra gibi şeyler oynuyorlar ayrıca 4 3 1 2 için PES 20'den aşina olarak mükemmel bir kadro olması gerek 4 2 1 3 daha mantıklı geldi.
Siz bilirsiniz hocam kendi oyun tarzımı söyledim sadece çünkü bu şekilde yenebiliyorum maçları :D

Geri
Yukarı