eFootball Mobile çalım atma

İşletim sistemi
Android

hmert

Centipat
Daha fazla  
eFootball Mobile'da rakiplere karşı belli bir seviyeden sonra düz oynayarak geçmek zorlaşıyor ve oyundan daha fazla zevk almak için çalım atmak istiyorum. YouTube'dan ilgili videoları izledim, depar tuşuna bastıktan sonra imleci çeşitli yönlere hareket ettiriliyor vs.

Bunları denediğimde oyuncular hiçbir şey yapmıyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
eFootball Mobile'da rakiplere karşı belli bir seviyeden sonra düz oynayarak geçmek zorlaşıyor ve oyundan daha fazla zevk almak için çalım atmak istiyorum. YouTube'dan ilgili videoları izledim, depar tuşuna bastıktan sonra imleci çeşitli yönlere hareket ettiriliyor vs.

Bende denedim bergkamp var 100'luk baston dede gibi kaptırıyor topu😂😂

Basit anlatacağım. Top sürerken ellerini tüm tuslardan çek depar ile aynı anda imleci rastgele hareket ettir. Antrenman da yap hangi yöne çekince ne olduğunu izle. Tekrar yaptıkça alışırsın sonra daha üst seviye calimlara bakarsın.

Geri
Yukarı