eFootball PES 2021 LITE nedir?

183206

Megapat
Makaleler
1
En son PES 13 oynamış insanım. Bu ücretsiz versiyonda kendi kulübünü oluşturma modu var mı? Kendi kulübümüzü oluşturup lig atlaya atlaya oynuyorduk yapay zekaya karşı. Varsa LITE versiyonunu oynamamın bir dezavantajı var mı? Online girmeyeceğim.

Lite sürümde Ana Lig modu yok. Kendi kulübünü offline oluşturup geliştiremezsin. 5'er dakikalık kısıtlı takımlar ile maç yapabiliyorsun. Lite sürümün en büyük avantajı Myclub'ın açık olması.

PES 2021'in özellikleri kısılmış ücretsiz versiyonudur. Offline oyun modlarına erişemezsiniz. MyClub (Fifa'nın Ultimate Team'i gibi) açıktır ve diğer oyunculara karşı online maçlar oynayıp takımınızı geliştirebilirsiniz.

En son PES 13 oynamış insanım. Bu ücretsiz versiyonda kendi kulübünü oluşturma modu var mı? Kendi kulübümüzü oluşturup lig atlaya atlaya oynuyorduk yapay zekaya karşı. Varsa Lite versiyonunu oynamamın bir dezavantajı var mı? Online girmeyeceğim.

Lite sürümün tek amacı myClub. Ama oyunu bypass edince analig, gösteri maçı, efsane oyuncu ve birkaç şeye daha erişimin oluyor.

Sadece online oynayabiliyoruz yani. Peki ücretli alan insana karşı herhangi bir dezavantajımız oluyor mu online modda? Ücretsiz bir şekilde online oynamamın herhangi bir dezavantajı var mı? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Sadece Online oynayabiliyoruz yani. Peki ücretli alan insana karşı herhangi bir dezavantajımız oluyor mu Online modda? Ücretsiz bir şekilde Online oynamamın herhangi bir dezavantajı var mı? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Tam emin değilim ama , sanırım 2000 my club parası veriyor para ile satın alanlara. Sende almak istersen oyun dosyalarına birkaç dosya atıp , değiştirip preimum ödülünden yararlanabiliyorsun. ben yapmıştım.
Sadece Online oynayabiliyoruz yani. Peki ücretli alan insana karşı herhangi bir dezavantajımız oluyor mu Online modda? Ücretsiz bir şekilde Online oynamamın herhangi bir dezavantajı var mı? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yani para vermeyip herşeyden yararlanabiliyorsun. bir nevi crack gibi ama , crack değil sanırım arkadaşlarınla 1V1 vesaire atabiliyorsun her şeye erişimin oluyor.

Tam emin değilim ama , sanırım 2000 my club parası veriyor para ile satın alanlara. Sende almak istersen oyun dosyalarına birkaç dosya atıp , değiştirip preimum ödülünden yararlanabiliyorsun. ben yapmıştım.
Paralı versiyonuyla arasında 2000 My Club parası dışında bir fark var mı?
Dediğiniz şeyi yaparsam VAC ban yeme ihtimalim olur mu?

Paralı versiyonuyla arasında 2000 My Club parası dışında bir fark var mı?
Dediğiniz şeyi yaparsam VAC ban yeme ihtimalim olur mu?
Ban yeme riskin var. Hiç fark yok Myclub ücretsiz olarak tüm özelliklerine erişebiliyorsun. Kadro oluşturmak oynama sürene bağlı 2-3 haftanı alır. Eğer başlayacaksan tavsiyem paranı saklaman ve gelen güzel topları açman. Her hafta yeni toplar geliyor, içerisinde farklı oyuncular bulunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı