Efsane Cuma Cooler Master Soğutucu İndirimleri

Cooler Master Türkiye

Cooler Master
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,

Çoğu kişi bize indirimleri soruyor. Bu nedenle bir konu açarak kullanıcıları bilgilendirmek istedik. Dileyenler aşağıda ki linklerden ilgili ürünlerin indirimlerini kontrol edebilirler. Konu tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Ürünlerin Türkçe inceleme videolarını youtube'da bulabilirsiniz.

Nepton 140XL 2x140mm Fanlı - AM4 Kit Hediyeli

Masterliquid Pro 120 2x120mm Fanlı - AM4 Kit Hediyeli

Masterliquid Pro 240 - AM4 Kit Hediyeli

Hyper 412S Intel Soğutucu - (AM4 Uyumlu Değil)

Ayrıca Vatan Bilgisayar, Itopya, Hepsiburada gibi mağazalarda genel indirimlerimiz var.

Ürünlerimiz ile ilgililenen arkadaşlara ve tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. İyi forumlar.

Cooler Master MB511 Mesh kasasını ve ML240L sivi sogutmasini kullanıyorum super ama kasa ve sıvı soğutma fanlarının hepsini çöpe attım 😂. Airbalance 3'lü paketide iade ettim. Abi 8 fanda traktör gibiydi.

İlgisiz olacak belki ama H500M model kasnızı aldım; çok da memnunum fakat ön paneli nasıl açacağım bilemedim.

Yanlış bir hareketle kırmak ta istemiyorum. Kasayla beraber pileksiden yapılmış bir koruyucu geldi; öndeki fanların önüne montajlanacak ama nasıl?

Yardım rica ederim; teşekkürler.

Modart PC 'nin H500M inceleme videosunu izleyebilirsiniz. Orada detaylı olarak anlatıyordu arkadaş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı