Efsane Oyununuz Nedir?

Cadillacs&Dinosaurs, Punisher, Earthworm Jim 1-2, Vectorman 1-2, Quake 2, Quake 3, CS 1.6, LOTR Battle for Middle Earth, Half Life 1-2 olursa 3, Bioshock serisi, Dishonoured, Borderlands 1-2, Team Fortress 2, Prince of Persia serisi, DOTA 2.

Cadillacs&Dinosaurs, Punisher, Earthworm Jim 1-2, Vectorman 1-2, Quake 2, Quake 3, CS 1.6, LOTR Battle for Middle Earth, Half Life 1-2 olursa 3, Bioshock serisi, Dishonoured, Borderlands 1-2, Team Fortress 2, Prince of Persia serisi, DOTA 2.
Hadi punisher falan neyse de earthworm jim ve vectorman bilen kaç kişi var şu Sosyal'de :) Eski olduğun belli.
Daha dün sega emülatörü denedim ama çalışmadı bir türlü.

Hadi punisher falan neyse de earthworm jim ve vectorman bilen kaç kişi var şu Sosyal'de :) Eski olduğun belli.
Daha dün sega emülatörü denedim ama çalışmadı bir türlü.
Bilmiyorlarsa da öğrensinler;). Yakın zamanda bende bakmadım, artık android üzerinden oynuyorum ama eski kollu dönemleri aramıyor değilim tabi.

Bence efsane olmus ve hala olan, filmi ilede kalpleri kazanmis, MMPORG’u tanimlayan tek oyun.

World of Warcaft
Dota Allstars
Judgement Day

Gerçekten her oyun oynayan insanin dikkatini çekmez ama Warcraft dünyasi gerçekten baskadir. Hikayesi ile oyun oynanisiylada ve görselleride çok güzeldir.

Tabiki de The Witcher 3 Wild Hunt GOY Edition, hiç bir oyun bu kadar iyi olamaz. 3 kere bitirdim hem PS4'e hemde PC'ye satın aldım. Her oynayışımda ilk kez oynuyormuşum gibi bir his veriyor, yaklaşık 400 saat oynadım şu oyunu 2 platformda da.

Ama diğer keseye To The Moon koyarsanız işte o zaman kafayı yiyebilirim :))

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı