Efsane Oyununuz Nedir?

Metro2033-Last Light Çok İyi Birşeydi Şimdi 2018 Exodus Devamı gelicek Dört gözle bekliyorum.

Ratchet & Clank 3, ilk oynadığım bitirdiğim oyundur. Hâlâ sıkılmadan oynayabilirim. Başına oturduğum bir zamanda 2 defa bitirip NG+ yaptığım zamanlar vardır. Efsaneler ötesi bir platform oyunudur benim için. Ve tabii ki de NFS Underground 2. Drift yarışlarını hâlâ beceremiyor olmam ayrı mesela fakat şuan piyasadaki bir çok yarış oyununu geride bırakabileceğini düşünüyorum.

Bir oyun vardı adı "Duck Hunter" mı neydi. Babamla oynardık ataride. Kuşları vuruyorduk. Ne güzeldi be.

NFS Underground 2 ve GTA Vice City. Hala oynuyorum. Bitirip bitirip baştan başlıyorum. Bugüne kadar oynadığım hiç bir oyundan bu kadar zevk alamadım.

Resident Evil 2 ve 3'ün bende hep ayrı bir yeri vardır. Çok severek oynamıştım, canım sıkıldıkça girip speedrun yaptığım oluyor hâla nadiren de olsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…