Efsane Oyununuz Nedir?

sadikyavas

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Hani eskiden çokça oynadığımız, zaman zaman güzel geldiği için kimi zamanda imkansızlıktan oynadığımız ama şuan grafiklerinin kötü olduğu halde tekrardan oynayabileceğiniz bir oyun vardır. Kısaca çocukluğumuzun, kimimizin gençliğinin o efsane oyunu neydi? Benim oyunum Resident Evil 4. PS2'de başladım. Bilgisayarda devam ettim en son HD versiyonu çıkmıştı onuda bitirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Need for Speed Underground 2.
Hala oynadığım ve sıkılmadığım bir oyundur. :)

Resident Evil 4 ile ben PS2'de tanıştım. Korkudan oynayamamıştım. Çok pis geriliyordum. En sonda kapatıp bir daha açmadım. İlk defa bir oyundan bu kadar korktuğumu hatırlıyorum. Outlast falan bunun yanında hiçbir şey. :)
GTA San Andreas diyebilirim. Çok fazla oynamışımdır. Çok fazla mod yapıyordum. Yani sabah akşam oynuyordum. Ondan sonra GTA IV çıktı. Çok fazla merak ediyordum. Arkadaşımla para biriktirip, gider GTA IV alırdık. Her seferinde bir türlü kuramazdık bilgisayara. Her seferinde derken, her gittiğimizde farklı bir oyun alacağız diye gidiyorduk. Fakat GTA IV görüp kapak fotoğrafı değişmiş bir şekilde görünce, bizde bu bozuk olmayanıdır deyip alıyorduk. Fakat yine çalışmıyordu. Geri götürüp değiştirmesini söylerdik fakat değiştirmiyordu. En sonda unuttum gitti oyunu. Ne zaman hatırlamıyorum ama GTA IV PS2 versiyonu görmüştüm. Ne hevesle aldım. Aldığım GTA SA mod yapılmış hali çıktı. Sadece karakter değişik o kadar. Bildiğimiz GTA San Andreas. :)
O zamanlar GTA IV oyununu çok merak ediyordum. Hiç oynama fırsatım olmamıştı.
Şu sıralar GTA IV başladım. O zamanlar oynayamadığımı şimdi oynuyorum. :)

Son düzenleme:
Resident Evil 4 ile ben PS2'de tanıştım. Korkudan oynayamamıştım. Çok pis geriliyordum. En sonda kapatıp bir daha açmadım. İlk defa bir oyundan bu kadar korktuğumu hatırlıyorum. Outlast falan bunun yanında hiçbir şey. :)
GTA San Andreas diyebilirim. Çok fazla oynamışımdır. Çok fazla mod yapıyordum. Yani sabah akşam oynuyordum. Ondan sonra GTA IV çıktı. Çok fazla merak ediyordum. Arkadaşımla para biriktirip, gider GTA IV alırdık. Her seferinde bir türlü kuramazdık bilgisayara. Her seferinde derken, her gittiğimizde farklı bir oyun alacağız diye gidiyorduk. Fakat GTA IV görüp kapak fotoğrafı değişmiş bir şekilde görünce, bizde bu bozuk olmayanıdır deyip alıyorduk. Fakat yine çalışmıyordu. Geri götürüp değiştirmesini söylerdik fakat değiştirmiyordu. En sonda unuttum gitti oyunu. Ne zaman hatırlamıyorum ama GTA IV PS2 versiyonu görmüştüm. Ne hevesle aldım. Aldığım GTA SA mod yapılmış hali çıktı. Sadece karakter değişik o kadar. Bildiğimiz GTA San Andreas. :)
O zamanlar GTA IV oyununu çok merak ediyordum. Hiç oynama fırsatım olmamıştı.
Şu sıralar GTA IV başladım. O zamanlar oynayamadığımı şimdi oynuyorum. :)
Hocam bende ilk başta çok geriliyordum hele ilk kapıdan geçip 2. bölüm gibi olan yerde arkayı kapıya verip zombi beklemek :D falan ölüm gibiydi.

Yaaa o değilde duygulandım eskiden Cod mw3 oynardım her seferinde toprak kayıp suya düşerken sistem ram'ı yetmeyip kapanırdı kaç kere belki orayı geçer diye denedim. :(

Burnout Paradise ve NFS Underground 2. Korsan CD ile aldığım Burnout Paradise bir şekilde açılmamaya başladı sonra Steam'den satın aldım. He bir de CS 1.6 var.
Yaşı 30 olan kişilerin efsane oyunu Half life olma olasılığı %100. :cool:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı