Ege Bölgesi'nde deprem!

• Konuyu başlatan Perry
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 285
  • Görüntüleme 14B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dışardaydım, farketmedim. Ama o hissi biliyorum. Şubat ayında akşam vakti olan depremi hissetmiştim. Yaklaşık 1 ay boyunca artçı olsun olmasın her sarsıntıya duyarlı hale gelmiştim. Resmen denge merkezi şaşıyor ve titrek-paranoyak hale geliyor insan. Bu kez dışarda ve bisiklet sürüyor olduğum için neyse ki hissetmedim.
Aynen ben de uzun süre etkisinden kurtulamamıştım. Deprem konuşmalarını izlemek bile istemiyorum. Zaten çok da bir anlamı yok.

Arkadaşım bir ara İzmir'e taşınmak istiyordu. O sıralar araştırdığımda İzmir'de de bazı fay hatlarının olduğunu görmüştüm. Bazı yerlerdeki binaların da zeminin de çok iyi olmadığı söyleniyordu.

İzmitliler bilir İzmit'te hep bir deprem beklentisi, korkusu vardır. 21 yıldır deprem olacak diye bekliyoruz.

Geçen yıl İstanbul'da olan 5.6 Şiddetindeki depremin üzerinden neredeyse 1 yıl geçmiş. Zaman ne kadar hızlı. Elazığ depremi bile olalı çok zaman geçmiş.

Şu herkese gülücük ya da Kızgın atan arkadaşı hiç takmayın. Moderatör ekibinin o arkadaşı Misafirliğe terfi ettirmesini beklemek isterim.

Manavkuyu Çamkıran Pazar yeri arkasındaki bir bina.

photo5828195231567297595.jpg

Yayıncı çocuk ağır yaşamış şoku...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2020 felaket yılı olmaya hakkıyla devam ediyor. Büyük deprem şu iki ay içinde olmaz umarım.

Yerle bir olmuş bir bina gördüm televizyonda. Tekrar aynı fotoğrafı gösterirlerse sizlerle paylaşırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı