ege.edu.tr'ye ulaşılamıyor

Lifosten

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar üniversitemin web sayfasına giremiyorum. Evimizde kullandığım internetle bağlanmaya çalıştığımda giremiyorum.

Bu siteye ulaşılamıyor​

ege.edu.tr ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü. Sorunu çıkıyor karşıma.

Kendi telefonumun internetini paylaşarak girmeye çalıştığımda girebiliyorum. Evin internetinde ben proxy ayarlarını biraz kurcalamıştım bu sebepten dolayı giremiyorum muhtemelen. Fakat eskiye döndürdüğümde dahi (proxy ayarlarını) siteye ulaşamıyorum ya da tam olarak döndüremedim. Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bu sorunu sadece bu sitede yaşıyorsanız sorun site ile alakalıdır. Destek hattına yazmayı deneyebilirsiniz. Bizim üniversitenin sayfaları da benzer hatalar veriyor.

Hocam proxy ayarlarını internet seçeneklerinden sıfırlayın. Bunu denediyseniz Cloud DNS ile girmeyi deneyin. Yani 8.8.8.8 8.8.4.4
İnternet seçeneklerinden nasıl sıfırlayacağıma dair bir yardım edebilir misiniz ? Çünkü ben sıfırlama gibi bir seçenek bulamadım da . Cluoud DNS kullanıyorum bu arada.
Eğer bu sorunu sadece bu sitede yaşıyorsanız sorun site ile alakalıdır. Destek hattına yazmayı deneyebilirsiniz. Bizim üniversitenin sayfaları da benzer hatalar veriyor.
Konuda da belirttiğim gibi kendi mobil veri ile internet paylaştığımda girebiliyorum siteye.

Geri
Yukarı