Egea 1.3 vs Egea 1.4 Urban

arabadan verdiğiniz devirlerde günlük hayatta bu performansı almaya kalkarsak sanayiden çıkamayız.
Dizelde ideal vites yükseltme aralığı 2.250 - 2500 devir.
Benzinde ideal devir 3.000 devir. 3.500-4.000 devir çevirsenizde yakıt dışında bir zararı olmaz benzinde. Sürekli 5.000 - 5.500 devirlere çıkmadığınız sürece. 3.000 3.500 devirle sanayinin ne alakası var anlayamadım.

Ford Focus'un malzeme kalitesi, motoru, yol tutuşu Egeanın 2 gömlek üstü.
Çok yakan motoru, sert plastikleri mi 2 gömlek üstü?
Symbol ile Egea'yı aynı kefeye koyan adamla tartışmam hocam :)
Ayrıca, iki arabayı da kullandım ve Egea yalıtım dışında Focus'dan çok daha iyi.

Manuel fiyatına otomatik alınabilir mi sizce ?
İyi bir ekspere götürüp gösterin. Alınabilir.
Fiat Egea ile Focus'u karşılaştırmak komik sanki biraz.
Evet, Egea'ya hakaret.

Ayrıca, iki arabayı da kullandım ve Egea yalıtım dışında Focus'dan çok daha iyi.

Aynı sınıf arabalar 301, c-ely, Symbol, City hepsi egea ile aynı sınıfta tek avantajı Egeanın üst sınıfa göz kırpması boyutlarıyla. Bundan 5 sene sonra 2003, 2004 206'lar gibi piyasanın kaportası dökülen arabalar açığını kapatacak ilk jenerasyonları şimdiden dökülüyor.

Evet, Egea'ya hakaret.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
87 Km hâla bozulmayan yol tutuşu jantı falan bahane etmeye devam ;)

Son düzenleme:
@korsanplayer, en iyisi Focus tamam, 173748 ile viraj dönüyor.
Arkadaşım bir argüman sunuyorsun çürütüyorum, çocuk gibi ağlıyorsun. Bizi 21.YY Hindistan belleyip parayla güvenlik ekipmanı satan bir firmayı bu kadar savunmak saçma. 2016 yılı Euro Ncap puanı Egea için boş paket 3 dolu paket 4, Focus 2012 Euro Ncap 5 yıldız. Dersen Euro Ncap kuralları değişti daha ağırlaştı, 2016 Focus yine 5 yıldız ki 2012-2016 makyaj hariç tamamen aynı :D Komik bir durumdasın sadece üzülüyorum sana tek mantıklı tarafı boyut.

Yukardakilere cevap verebildiğin zaman bunun cevabını öğrenirsin. Haklı çıkmak için farklı bir yol araman faydana olur çünkü dediğim tek şeye cevabın yok.
Deneyimsiz ve babasının arabasını (yüksek ihtimalle fokus) kaçıran biri olma ihtimalin yüksek.
İki arabayı da objektif bir şekilde aynı yolda, aynı zeminde ve aynı lastiklerle, aynı şoför ve aynı hareketlerle sürdüğün zaman tekrar görüşelim.
"Objektif bir şekilde" dedim. "zort" fanboyu olarak değil.

Deneyimsiz ve babasının arabasını (yüksek ihtimalle fokus) kaçıran biri olma ihtimalin yüksek.
İki arabayı da objektif bir şekilde aynı yolda, aynı zeminde ve aynı lastiklerle, aynı şoför ve aynı hareketlerle sürdüğün zaman tekrar görüşelim.
"Objektif bir şekilde" dedim. zort fanboyu olarak değil.
Alakası yok hiç bir zaman Focus sahibi olmadık 207 outdoor kullanıyoruz abimle daha önce Vw, Ford, Bmw, Honda, Renault kullandık.
EuroNcap bu dediğin koşulları sağlamadan mı test yapıyor gülerim, güvenlik alandan önemli mi, sürüş zevki nedir? Sadece Euro Ncap kısmını açıkla yeter bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı