Ege'deki yangınlar

atahanb

Yoctopat
Daha fazla  
Doğanın bir oyunu bu yangınlar ve üzülerek söylemek istiyorum egede büyük bir deprem yakındır. Son depremlere baktığımda bir sürü ilksel deprem var.
Ege'deki halk havanın hiç bu kadar sıcak olmadığını, poyrazında bu kadar sert esmediğini söylüyor. Eğer devlet deprem için bir önlem almazsa çok büyük ölümler ortaya çıkacak.

Kandilli rasathanesi son depremler:

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet muhtemelen haklısın ama devletin önlem falan alacağını sanmıyorum zaten reis de geçen gün bizimle ilgilenemedi Tunus Başkanıyla görüşmekle meşguldü

20 yıl faizsiz (ismi lazım değil) konutları :) evi yanmayan üzülecekmiş yangınlar hakkında tek bunu diyorum. Oysa onca çok şey derdimde neyse.

Doğanın bir oyunu bu yangınlar ve üzülerek söylemek istiyorum egede büyük bir deprem yakındır. Son depremlere baktığımda bir sürü ilksel deprem var.
Ege'deki halk havanın hiç bu kadar sıcak olmadığını, poyrazında bu kadar sert esmediğini söylüyor. Eğer devlet deprem için bir önlem almazsa çok büyük ölümler ortaya çıkacak.

Şu an Denizli 43 derece sebebi illaki var...

Sana çay fırlatıyorum. :D

indir (2).jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı