Eğik işlemci pinleri düzelir mi?

Neyse hocam artık açıklayayım. @Grim Reaper hocam kategoriye bakın derken mizah ve eğlence kategorisinde açıldığından dolayı ciddi olmadığımı söylemek istemişti. Daha fazla vaktinizi çalmamak için söylüyorum normalde uzatırdım :D bu işlemci yıllardır bende zaten eski ve çalışmıyordu bu yüzden sökmüştüm anahtarlık yaparım diye. Üşengeçliğimden dolayı yapamadım, geçen elime geçti bende pinlerini yamulttum falan işte. Canımda sıkılıyordu böyle de bir konu açayım dedim. İşlemcileri biliyorum yani.

Yapmak istediğim şey ise buydu.
Eki Görüntüle 1846862

Bu arada işlemci https://www.cpu-world.com/sspec/SL/SLB3S.html bu. Doğru bildiniz Mobile işlemci.

Hocam bu arada anahtarlığın son halini atmayı unutmayın merak ettim :D

Hocam bu arada anahtarlığın son halini atmayı unutmayın merak ettim :D

Yok hocam yapmadım, eskiden yapmayı planlıyordum şu an işlemcinin içinden geçtim güzel durmaz :D

Hocam yardım edin ciddiliğimi bozamıyorum hala yardım edesim var gerçekleri kabullenemiyorum. :D

Hala yardım edebilirsiniz hocam. Bir de şu üstteki gri yeri kırıldı. Cam kestirip yapıştırsam olur mu acaba?
IMG_20230704_032702.jpg

Yok hocam yapmadım, eskiden yapmayı planlıyordum şu an işlemcinin içinden geçtim güzel durmaz :D

Hala yardım edebilirsiniz hocam. Bir de şu üstteki gri yeri kırıldı. Cam kestirip yapıştırsam olur mu acaba?
Eki Görüntüle 1846864

Kopan parçayı prit ile yapıştırabilirsiniz eskisi gibi yeni temiz olur :) Bu arada kırmayı nasıl başardınız hocam.

Bol sürsem ısınmasında fark yaratır mı? Yoksa az mı süreyim?

Hiçbir problem olmaz hatta hocam enerji içeceği alıp damlatırsanız enerjisi bol olur oyunlarda garanti 140 FPS alırsınız.

Hiçbir problem olmaz hatta hocam enerji içeceği alıp damlatırsanız enerjisi bol olur oyunlarda garanti 140 FPS alırsınız.

Tamamdır hocam. Yarın enerji içeceği alıp deneyeceğim. Çok sağ olun iyi akşamlar.

@AhmetKonyaspor Zaten açıklamış eğlencisine açılan bir konu olduğunu?

Neyse hocam artık açıklayayım. @Grim Reaper hocam kategoriye bakın derken mizah ve eğlence kategorisinde açıldığından dolayı ciddi olmadığımı söylemek istemişti. Daha fazla vaktinizi çalmamak için söylüyorum normalde uzatırdım :D Bu işlemci yıllardır bende zaten eski ve çalışmıyordu bu yüzden sökmüştüm anahtarlık yaparım diye. Üşengeçliğimden dolayı yapamadım, geçen elime geçti bende pinlerini yamulttum falan işte. Canımda sıkılıyordu böyle de bir konu açayım dedim. İşlemcileri biliyorum yani.

Yapmak istediğim şey ise buydu
Eki Görüntüle 1846862

Bu arada işlemci https://www.cpu-world.com/sspec/SL/SLB3S.html bu. Doğru bildiniz mobile işlemci.

Geri
Yukarı