Eğitilebilir kedi önerisi

Olimpiyatlara hazırla bir de kediyi istersen?

Kedi nasıl sahiplenilir?
1) Sokağa çık, gözüne bir kedi kestir. (Aşırı küçük ve belli bir bölgeden ayrılmıyorsa alma, annesi vardır.)

2) Kediyi kucağına al.

3) Kedi artık senin.

HAYVANLARA PARA VERMEYİN!

1630187140781.png
1630187271861.png
İkiside tekir, sokaktan. Ama onları canımdan çok seviyorum :)

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar kedi sahiplenicem aradığım kriterler
Zeki olmasi.
Gerektigi zaman benimle muhabbet etmesi.
Suyun altında 3dakika nefesini tutabilmesi.
Kakasi kokmasin.
Hatta kedi kumuyla tuvaletiyle uğraşmayalım WC ye girsin, işini görüp sifonu çeksin çıksın.
Kahvaltıda çay, akşam yemeğinde çorba içsin hep mama verecek değiliz ekonomik olsun.

Kedi nasıl sahiplenilir?
1) Sokağa çık, gözüne bir kedi kestir. (Aşırı küçük ve belli bir bölgeden ayrılmıyorsa alma, annesi vardır.)

2) Kediyi kucağına al.

3) Kedi artık senin.
2. adımda sıkıntılar yaşıyorum ben. Korkuyorum kedilerden ya tırmalarsa ya saldırırsa diye. Anca balık felan alıp Minecraft'taki gibi onu göstere göstere getirebilirim herhalde.

Umarım bir kedi bulduktan sonra "Ben buna bakamam." deyip onu sokağa atmazsın...
Doğru. Kedi sahipleniyorsak ona evdeki bir bebek veya çocuk gibi bakmalıyız. Yemeğini geciktirmemeliyiz, hastalığı olduğunda bakabileceğimiz maddi imkanımız olmalı diye düşünüyorum. Sorumluluk gerektiriyor.

Doğru. Kedi sahipleniyorsak ona evdeki bir bebek veya çocuk gibi bakmalıyız. Yemeğini geciktirmemeliyiz, hastalı olduğunda bakabileceğimiz maddi imkanımız olmalı diye düşünüyorum. Sorumluluk gerektiriyor.
Kesinlikle, doğru söylüyorsunuz. Affedersiniz ama bazı insanlar oyuncak seçer gibi hayvan seçiyor, sonra da bakamayacaklarını iddia ederek hayvanları boşluğa terk ediyorlar. Bu insanlar yüzünden o canlar sürekli zarar görüyor...

Geri
Yukarı