Egolu arkadaştan nasıl uzaklaşırım?

Kardeşim ağzının payını vereceksin öyle adamlara. Yürüyüşüne bir şey mi dedi sana ne de, seni satıcımı ilan etti bununla onur duy çünkü bu reziller tarafından satıcı ilan edilmek bir şeref gostergesidir. Ayrıca LGS'ye çalış düşük puanlı liselerde böyle homosapienlerle çokça karşılaşabilirsin.

Şu anda onun sıkıntısını çekiyorum. Kavga bile ediyorum ama dinlemiyorlar aynısını yapmaya devam ediyorlar.

8. sınıfım ve gereksiz kendini havalı sana kendini bir şey zanneden birisi var sınıfta 4 sınıftan beri arkadaşız ama son 2 yıldır çok bunalmaya başladım oynadığım oyuna, yürüyüşüme bile karışıyor öğlen onunla dışarıda dürüm yemeye gelmedim diye beni satıcı ilan etti tüm sınıfa beyin yaşı düşük olduğundan pek takmadım, ama bu sıralar cidden çok abartıyor işleri bu sene sonuna kadar dayanmalı mıyım?
Aynı kişiliğe sahip bir arkadaşım vardı. Mesafeli görüşmeye başladım okulda merhaba merhaba başka yok nerdeyse evde de ne whatsapp dan asla yazmam. Mesafeli konuşun uzaklaşın bence öyle insanlar yüzünden sinir krizi bile geçirirsiniz.

Geri
Yukarı