eGPU AMD RX 580 GLOBAL Wattman Hatası

Olgun KILIÇ

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi
Arkadaşlar oyun oynarken birdenbire görüntü sinyali gidiyor laptopu kapatıp açtığımda global wattman hatası veriyor "Beklenmeyen bir sistem hatasından ötürü varsayılan wattman ayarları geri yüklendi" bu sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

LAPTOP: Lenovo Z580 IDEAPAD Core İ5-3210M, 8 GB DDR3 RAM
EKRAN KARTI: AMD Radeon RX 580
GÜÇ KAYNAĞI: 400 Watt PSU

as.jpeg

Bende son 3 haftadır bu sıkıntıyı çekiyorum. Sapphire Rx 580 Nitro+ 8 gb ekran kartım var 1 senedir kullanıyorum daha yeni bu hatayı almaktayım. @Reqi arkadaşımızın dediği gibi bu durumun psu ile alakası yok. Ben frekansı deneme yanılma yöntemiyle -15'e çektiğimde bu sorunu ortadan kaldırdığımın farkına vardım. Ancak içim rahat değil elimde 1411 Mhz lik bir kart varken -%15 değerine indirip oynamaktayım.

Bende son 3 haftadır bu sıkıntıyı çekiyorum. Sapphire Rx 580 Nitro+ 8 gb ekran kartım var 1 senedir kullanıyorum daha yeni bu hatayı almaktayım. @Reqi arkadaşımızın dediği gibi bu durumun psu ile alakası yok. Ben frekansı deneme yanılma yöntemiyle -15'e çektiğimde bu sorunu ortadan kaldırdığımın farkına vardım. Ancak içim rahat değil elimde 1411 Mhz lik bir kart varken -%15 değerine indirip oynamaktayım.
Vallahi hocam benim midem bulandı dediğiniz gibi kartı neden - 15'te kullanalım? Bende hafta da 1 veya 2 kez görüntü gitmeye devam ediyor. Ne yaptıysam çözemedim bende satıp kurtulacağım artık öyle karar aldım. Aksi gibi NVIDIA'da pahalı malum dövizin artışı ve vergiler etkiledi piyasayı. 1660Tİ alasım var indirim kovalıyorum.

Vallahi hocam benim midem bulandı dediğiniz gibi kartı neden - 15'te kullanalım? Bende hafta da 1 veya 2 kez görüntü gitmeye devam ediyor. Ne yaptıysam çözemedim bende satıp kurtulacağım artık öyle karar aldım. Aksi gibi NVIDIA'da pahalı malum dövizin artışı ve vergiler etkiledi piyasayı. 1660Tİ alasım var indirim kovalıyorum.
Aynen hocam bende monitör almıştım onun borcunu keseyim bende 1660Ti alacağım. Yemin ediyorum 2015 yılından beri MSI 750Ti kullanıyordum bir kere olsun sıkıntı çekmedim. Geçen sene satmıştım Rx580 aldım birden bu saçma Wattman olayı karşıma çıktı. Bilseydim elimi sürmezdim hocam.

Geri
Yukarı