eGPU Aygıt Yöneticisinde Görünmüyor

OkanKarali0053

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Grafik
Arkadaşlar ben ekran karti ve her şeyi düzgün bağladim, çalişiyordu ama kod 43 veriyordu. Yine iyiydi simdi yeniden başlatinca gelmiyor artik. Kablolar düzgün bağli.

375566

Arkadaşlar ben ekran karti ve her şeyi düzgün bağladim, çalişiyordu ama kod 43 veriyordu. Yine iyiydi simdi yeniden başlatinca gelmiyor artik. Kablolar düzgün bağli.

Eki Görüntüle 375566
merhaba sorununuzun çözümünü bilmiyorum ama bende E-GPU yapmak istiyorum bilgisayar özellikleriniz neler ve bunu nasıl yaptınız kaç liraya mal oldu çalıştı mı

BIOS'unuz unlocked ise BIOS'tan değil ise yazılım aracılığıyla dGPU'nuz olan GT 540M'i kapatmanız gerekiyor.
Yazılım için mail ile iletişime geçebilirsiniz.

BIOS'unuz unlocked ise BIOS'tan değil ise yazılım aracılığıyla dGPU'nuz olan GT 540M'i kapatmanız gerekiyor.
Yazılım için mail ile iletişime geçebilirsiniz.

bios modding ama ekran kartini kapatinca laptopa ekran gelmiyor siyah ekran bios pilini çikartip takinca yerine geliyor bilgisayar açiliyor ama siyah ekran
yanlış hatırlamıyorsam forumda o konu vardı yakın bir tarihte okudum biostan bi ayarı vardı sanki.Mini pci expres ten bağlanıyorsa biosta bir ayarı default yapıyormuşuz.

yaptim olmadi gine bilmiyorum

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 20190329_190246.jpg
    20190329_190246.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 86
  • 20190329_190319.jpg
    20190329_190319.jpg
    280,7 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı