eGPU için PSU önerisi

Ben dandik istemedim zaten,

Eki Görüntüle 678902

Fotoğraftaki gibi(Sistem Gücü) 350W bunun içine işlemcisi dalan da dahil. Ben sadece ekran kartını besleyeceğim için aslında daha az Watt olsa da sorun çıkmaz ben marka önerisi istiyorum.

Bomba bu nasıl tavsiye edersiniz B'ye kurmayacağım C4, pardon PSU'yu.
Dua edin @Yener K. hocam forumu bıraktı.

High Power'a bomba diyen Corsair'a, Seasonic'e ne dar acaba...

Hocam yapmayın ben arkadaşa mükemmel bir PSU önerdim High Power hikaye onun yanında kaliteli istedi High Power patlar matlar uğraşmayalım şimdi.
Dua edin @Yener K. hocam forumu bıraktı.

Bıraktımı daha 2 gün önce gördüydüm.

Dayı ne yaptın sen ya bu PSU C4 falan değil zaten C4 olsa forumda önerilmez gayet kaliteli bir PSU. Gamepower ile karıştırdınız herhalde.
Buyur kaliteli bir PSU.

Dayı deme lütfen :D Adanalısın herhalde. Haklısınız arkadaştan da özür diliyorum kusura bakmasın yanlış tepkim için. Uykuluyum biraz. Ama 600W'a gerek var mı bilemedim. 200W bir PSU yeterli olacaktır bu GPU için diye düşünüyorum. Bu arda 200W kaliteli bir PSU yoktur piyasada orası ayrı konu.:D

Edit: Game Power sandım.

Hocam yapmayın ben arkadaşa mükemmel bir PSU önerdim High Power hikaye onun yanında kaliteli istedi High Power patlar matlar uğraşmayalım şimdi.

Bıraktımı daha 2 gün önce gördüydüm.

Maalesef ben de severdim kendisini.

Dayı deme lütfen :D adanalısın herhalde. Haklısınız arkadaştan da özür diliyorum kusura bakmasın yanlış tepkim için. Uykuluyum biraz. Ama 600W'a gerek var mı bilemedim. 200W bir PSU yeterli olacaktır bu GPU için diye düşünüyorum. Bu arda 200W kaliteli bir PSU yoktur piyasa da orası ayrı konu :D.

Adana'lı değilim 1 bütçe nerede 2 sırf bütçeyi yazın diye 4 bin ₺ değerinde PSU gönderdim ne zaman belirtmeyi düşünüyor musunuz 3.

O zaman.
Hepsi fiyatının hakkını verir. Almışken parayı basın kaliteli olsun 4- veya 5-6 sene kullanın.

Geri
Yukarı