Egzoz fan önerisi

Mr. KEY

Kilopat
Selamlar 5 ay önce topladığım sistemin egzoz fanı çatladı. Daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu? Kasam bu XIGMATEK SIROCON III X-POWER 600W 80 PLUS RAINBOW FAN TEMPER CAMLI GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Sistemi topladığım yer olan Vatan Bilgisayar'ı aradım firmaya gönderelim uygun görürlerse değiştirirler diyor. Şu yaşıma kadar boşuna yaşamadıysam bu iş nereden baksan 1 hafta sürecek. Bunun yerine egzoz fan önerebilir misiniz? 100 TL'ye kadar olur. Işıklı olması önemli değil. Sağlam sessiz bir şey olsun. Fan boyutu sanırsam 120mm.
Çatlayan fan resmini de ekliyorum. Böyle bir şey yaşayan olmadıysa tarihe geçsin.
fanda ki kirlilikten dolayı kusura bakmayın 🤣

Dosya Ekleri

• LOL..jpg
    LOL..jpg
    176 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar 5 ay önce topladığım sistemin egzoz fanı çatladı. Daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu? Kasam bu XIGMATEK SIROCON III X-POWER 600W 80 PLUS RAINBOW FAN TEMPER CAMLI GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Sistemi topladığım yer olan Vatan Bilgisayar'ı aradım firmaya gönderelim uygun görürlerse değiştirirler diyor. Şu yaşıma kadar boşuna yaşamadıysam bu iş nereden baksan 1 hafta sürecek. Bunun yerine egzoz fan önerebilir misiniz? 100 TL'ye kadar olur. Işıklı olması önemli değil. Sağlam sessiz bir şey olsun. Fan boyutu sanırsam 120mm.
Çatlayan fan resmini de ekliyorum. Böyle bir şey yaşayan olmadıysa tarihe geçsin.
fanda ki kirlilikten dolayı kusura bakmayın 🤣

Aynı sorun bende de oluştu. Ve fanı değiştirmek zorunda kaldım. Bu fiyata alınabilecek en iyi fan budur bence. Bende bunu kullanıyorum.
Arctic P12 PWM pst 120 mm siyah kasa fanı(acfAN00120A)
https://www.hepsiburada.com/arctic-...fan00120a-p-HBV00000KKTD7?magaza=Teknobiyotik

Uygun fiyatlı. Güzel bir ürün.

Anakart üzerinde SYS_FAN girişi 4 pinli,
Evet boşta 1 tane 4 pin giriş var. Ama önceki fan 2 pin girişli molexe bağlıydı. Kontrolcü yok kasada hep tam devir çalışıyorlar.
Sadece egzoz fanı anakarta bağlamak bir sıkıntı yaratır mı ? Fan devrini anakart mı ayarlıyor bu durumda yoksa ben extra bir ayar yapacak mıyım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı