Egzoz fanı önerisi

Josef1000lake

Hectopat
Selam bilgisayarımdaki egzoz fanı bozuldu ben de fan almaya karar verdim. Kasada egzoz fanıyla beraber 3 tane fanlık yer var. Acaba 3 tane dandik olan fan mı alsam yoksa bir tane Arctic marka kaliteli egzoz fanı mı alsam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam bilgisayarımdaki egzoz fanı bozuldu ben de fan almaya karar verdim. Kasada egzoz fanıyla beraber 3 tane fanlık yer var. Acaba 3 tane dandik olan fan mı alsam yoksa bir tane Arctic marka kaliteli egzoz fanı mı alsam?
Önde 2-3 tane fan zaten varsa arkaya 1 fan yetecektir.
Dandik fanların sesiyle ve performansıyla uğraşılmaz.

Anakartımdaki işlemci fanı tarafından kullanılıyor sanırsam.
Şu ürünü düşünüyordum bir bilginiz var mı ürün hakkında.
RGB olmasa da olur hatta daha iyi olur.

Anakartımdaki işlemci fanı tarafından kullanılıyor sanırsam.
Şu ürünü düşünüyordum bir bilginiz var mı ürün hakkında.
RGB olmasa da olur hatta daha iyi olur.
Ürünle alakalı bir bilgim yok zira teknik özellikleri de belirtilmemiş. Zaten everest olduğu için alınır mı tartışılır. Kullanan varsa ona göre sorup alınabilir ama başka modellere bakmanızı tavsiye ederim. Sanırım yukardakinin bütçe yüksek geldi biraz o yüzden

Arctic F12 PWM, 120mm 4Pin PWM, 1350 RPM, Siyah Kanat Siyah Çerçeve Kasa Fanı (AR-ACFAN00203A) | Teknobiyotik
Bu ürüne de bakılabilir. Tek porblemi basıncı biraz düşük ama düşük rpm değerlerinde yüksek hava akımı verebiliyor. Sessiz ve performanslı bir tahliye fanı yani.

Ürünle alakalı bir bilgim yok zira teknik özellikleri de belirtilmemiş. Zaten Everest olduğu için alınır mı tartışılır? Kullanan varsa ona göre sorup alınabilir ama başka modellere bakmanızı tavsiye ederim. Sanırım yukarıdakinin bütçe yüksek geldi biraz o yüzden.

Arctic F12 PWM, 120mm 4Pin PWM, 1350 RPM, Siyah Kanat Siyah Çerçeve Kasa Fanı (AR-ACFAN00203A) | Teknobiyotik
Bu ürüne de bakılabilir. Tek porblemi basıncı biraz düşük ama düşük RPM değerlerinde yüksek hava akımı verebiliyor. Sessiz ve performanslı bir tahliye fanı yani.

Bu üründe mi 3 pin girişli.
Bir de bu fan mı yoksa 3 tane 50 60 TL'lik fan mı?

Son düzenleme:
Bütçe ne kadar? Ona göre karar verelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı