Egzoz fanının yağlama deliği yok

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
Egzoz fanından tıkır tıkır sürtme sesi geliyor. Yağlamak için söktüm ama arkasında ne bir tıpa, ne bir delik var. Ne yapmalıyım?

Fan kanatları bir yere çarpıyordur
Hayır kontrol ettim çarpmıyor.
Fotoğraf atma şansınız var mı?
O stickerın altını kaldırıp baktım, plastikten ibaret. Ben de tekrar yapıştırdım.
IMG_20220725_154536.jpg

Birde plastik tıpa olabilir hocam milin üzerinde. Stickerın altında plastik o plastiğinde altında mil olabilir varsa makine yağı yoksa WD40 kullanabilirsiniz.

Bazı fanlarda olmuyor, tornavida ile ısıtıp ortasını del, mili görürsen tamamdır. 😅

Birde plastik tıpa olabilir hocam milin üzerinde. Stickerın altında plastik o plastiğinde altında mil olabilir varsa makine yağı yoksa WD40 kullanabilirsiniz.
Wd40 aşırı toz toplar yağlama amacı ile kullanılmamalı.

Bazı fanlarda olmuyor, tornavida ile ısıtıp ortasını del, mili görürsen tamamdır. 😅

Wd40 aşırı toz toplar yağlama amacı ile kullanılmamalı.
Hocam sürtünme gıcırtıları da WD40'dan güzel yok eden yok ama :) Würth'ün aynı amaçlı ürünü var daha pahalı ama herkes daha çok beğeniyor denenebilir.

Hocam sürtünme gıcırtıları da WD40'dan güzel yok eden yok ama :) Würth'ün aynı amaçlı ürünü var daha pahalı ama herkes daha çok beğeniyor denenebilir.
Kapıya sık onda sorun yok ta kasa fanı ile birleşimi korkunç oldu bende. Yıllar önce wd 40 sıktığım fan hala en çok tozu o çeker. Usb fanım dönmüyordu 5 liralık makine yağından damlattım sorun kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı