Egzoz fanlarına da toz filtresi takılmalı mı?

Berke.eth

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
NFT Collector
Merhaba,

Kasaya hava akımını sağlayan fana toz filtresi taktım. Ancak egzoz fanlarının oraya takmamıştım, oralara da takmamın olumlu bir etkisi olur mu?

Fanlara nasıl toz filtresi taktın? Ürünün linkini atarmısın.

Şu üründen almıştım, manyetik olduğu için kasaya direkt yapıştı zaten, sonrasında da kasanın o metal yüzeyiyle fan arasında bu filtre kalacak şekilde fanları üstüne monte ettim.

Link burada.

Kendi fan boyutunuza göre ebatları yazıp toz filtresi diyip aratırsanız daha verimli bir sonuç alabilirsiniz.

Şu üründen almıştım, manyetik olduğu için kasaya direkt yapıştı zaten, sonrasında da kasanın o metal yüzeyiyle fan arasında bu filtre kalacak şekilde fanları üstüne monte ettim.

Link burada.

Kendi fan boyutunuza göre ebatları yazıp toz filtresi diyip aratırsanız daha verimli bir sonuç alabilirsiniz.
Aynı üründen bende de var. Ancak yanlış monte etmişsin. Dediğin şekilde taktığımda fan bu filtreye sürttüğünden ses yaptı. Sonra bende filtreyi kasanın dışına fanı da içeri taktım. Yani filtreyle fanın arasına kasayı koymuş oldum böylece sorun kalmadı.

Link burada.

Link bozuk.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı