Ehliyet e sınav sorularını nasıl yaptınız?

Herkesin kolay demesine rağmen zorlanıyorsanız belki de sıkıntı millette değil sizdedir. Zaten her sene aynı soruları soruyorlar, e bi' zahmet birkaçını ezberleyiverin.

Her çözdüğüm çıkmış denemde farklı bilgi soruları çıkıyor nasıl aynı sorular bildiğin arabayla içli dışlı olman lazım ilgin olması lazım yani ilgisi olmayan birisi için kolay değil 10 yaşında babasına araba parçalarını sormaya başlayan kişiler için kolaydır arabayla çok alakası olmayanlar için zor adam şarj sistemi zart zurt her denemede buna benzer farklı bir ton soru var.

Tüm forumlarda herkes çok kolay hiç kitaba bakmadan 80-90 aldım çocuk sorusu gibi sorular vs havada uçuşuyordu benim de bazı işlerim olduğu için hiç bakma fırsatım olmadı örnek denemeleri açınca net bilgi isteyen en az 13-14 soru olduğunu gördüm 15 yanlış sonrası kalıyorsun zaten kitabında da her sayfada bilgi var resmen.

Benim 1 arkadaş kolay diye diye 3.ye girmişti. İlkyardım harici her konuya yabancıydım. Levhalarda az çok vardı okul derslerinden. Çalışmadan veya okumadan yapamazsınız. En olmadı telefonunuza uygulama indirin oyun oynar gibi oradan çalışın. Benzer sorular dedikleri gibi. Göz aşinalığı olsa 3-5 kurtarırsınız.

Benim 1 arkadaş kolay diye diye 3.ye girmişti. İlkyardım harici her konuya yabancıydım. Levhalarda az çok vardı okul derslerinden. Çalışmadan veya okumadan yapamazsınız. En olmadı telefonunuza uygulama indirin oyun oynar gibi oradan çalışın. Benzer sorular dedikleri gibi. Göz aşinalığı olsa 3-5 kurtarırsınız.

Dediğim bu zaten millet çok basit diye kolaylaştırıyor muhtemelen sanayii geçmişi falan vardır ya da araba bağımlısıdır bunlar arabanın direksiyonundan model ve serisini çıkaran adama tabii kolay gelir.

Dediğim bu zaten millet çok basit diye kolaylaştırıyor muhtemelen sanayii geçmişi falan vardır ya da araba bağımlısıdır bunlar arabanın direksiyonundan model ve serisini çıkaran adama tabii kolay gelir.
Dostum hiçbir alakası yok benim annemin sanayi geçmişi yok, araba bağımlısı değil öyle çokta çalışmadı ama bu sınavı geçmişti dediğinle bir alakası yok.

Dediğim gibi kitaptan ve verilen kağıtlardan bakındı biraz da test çözdü ve gitti. Yaklaşık 2-3 gün falan sürmüştü.

Tamam hocam zaten bahsettiğim bu 2-3 gün gayet yeterli süre çalışmak için benim bahsettiğim o kadar da basit bir sınav değil yani benzinin buji ile ilgilisini bilmek belki 2-3 motor sorusunu yaptırıyor sana ama bunu öğrenmek şart.

Tamam hocam zaten bahsettiğim bu 2-3 gün gayet yeterli süre çalışmak için benim bahsettiğim o kadar da basit bir sınav değil yani benzinin buji ile ilgilisini bilmek belki 2-3 motor sorusunu yaptırıyor sana ama bunu öğrenmek şart.

Hocam ehliyet alıyorsunuz yani bunları küçük görmeyin hem kendiniz hem bizim için 2-3 gün ayırıp çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı