Ehliyet en kisa kaç günde alınabiliyor?

TheKingTR

Kilopat
Daha fazla  
A2 alabilirim, çok uzun sürer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 3 ayda alabildim arkadaşım benden sonra alabildi değişiyor ama erken alamıyorsunuz diye biliyorum mecbur bekleyeceksiniz.

3 ay mı maşallah peki ilerde b ehliyeti ile 125 CC altı kullanılabilinecek mi acaba bu kesin olur diyebilir misiniz?
Kesin gibi duruyor, ancak devlet para almak içinde bizden 1 kereye mahsus motor sürüş dersi almanı isteyecek gibi yeni bir düzenleme bekleniyor. Bu dersin parasının içinde sürücü kursuna para vereceksin arti devlete harcını. Seçimden sonra apar topar alınan bir karar resmiyete geçmedi aslında daha da.

3 ay mı maşallah peki ilerde b ehliyeti ile 125 CC altı kullanılabilinecek mi acaba bu kesin olur diyebilir misiniz?
Ehliyet kursunda çalışmışlığım var, dedikleri gibi 3-4 ayda alırsın.

B ehliyet konusunda ben imkan vermiyorum 125cc düzenlemesini, A1 ehliyet alanlar enayi olmuş olacak ve arabadan az yakıyor diye bilen bilmeyen herkes 125cc motor alacak.

Bu düzenlemeyi kaos ve can kaybı olarak görüyorum.

Ben 2. Ayda aldım, Tabi bu süre Teslim süresine göre değişir, Ortalama 2-3 Aya alırsın.

Ben 1 buçuk ayda aldım ama ben B ehliyetim vardı. Sadece direksiyona girdim.

Babam rahatsızlanmıştı araba olduğu halde kullanamıyordum. Ehliyet kursuyla anlaştım 2 haftada bana ehliyet aldırdılar öyle beklemek zorundasın diye bir olay yok. Kursla konuşmanda yarar var tabi işin acilse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…