Ehliyet en kisa kaç günde alınabiliyor?

3 ay mı maşallah peki ilerde b ehliyeti ile 125 CC altı kullanılabilinecek mi acaba bu kesin olur diyebilir misiniz?
50 cc kullanabiliyor.

Babam rahatsızlanmıştı araba olduğu halde kullanamıyordum. Ehliyet kursuyla anlaştım 2 haftada bana ehliyet aldırdılar öyle beklemek zorundasın diye bir olay yok. Kursla konuşmanda yarar var tabi işin acilse.
Kurs kanunsuz iş yapmış. Almakla mükellef olduğunuz uygulama dersleri var. Bunların tarihleri ve süreleri var. Sizi erken kayıt olmuş ve derslerin hepsini almış gibi göstermiş.

50 CC kullanabiliyor.

Kurs kanunsuz iş yapmış. Almakla mükellef olduğunuz uygulama dersleri var. Bunların tarihleri ve süreleri var. Sizi erken kayıt olmuş ve derslerin hepsini almış gibi göstermiş.

Dersleri almış gibi gösterme diye bir şey yok hocam. Ben bütün yazılı ve uygulamalı derslere girdim. Hayatımda 1 kez araba sürmüş biriydim kurs almadan ehliyet alamazdım. Sadece benim işim fazla acildi rica ettim onlarda yardımcı oldular.

Dersleri almış gibi gösterme diye bir şey yok hocam. Ben bütün yazılı ve uygulamalı derslere girdim. Hayatımda 1 kez araba sürmüş biriydim kurs almadan ehliyet alamazdım. Sadece benim işim fazla açıldı rica ettim onlarda yardımcı oldular.

2 hafta da imkansız o hele ki eğitim almışsan zaten il müdürlüğü Anca 2 hafta da kimliği evine yolluyor.

2 hafta da imkansız o hele ki eğitim almışsan zaten il müdürlüğü Anca 2 hafta da kimliği evine yolluyor.

Yok be hocam ben sadece sınavlar için konuşuyorum ehliyetle birlikte o süre zaten imkansız olur. Şimdi kurs belgesine baktım 14 gün diye aklımda kalmıştı 20 günde almışım onu düzelteyim.

Geri
Yukarı