Ehliyet için nasıl alıştırma yapabilirim?

E-sınavdan bahsediyorsanız kursta verilen kitaba vs bi göz atsanız yeterli. Direksiyon sınavına girerken öyle birşeye gerek yok. Zaten en az 5-6 kere parkuru turlamış olacaksınız. Kuralları bilmeseniz bile ezberlersiniz. Tavsiyem sinyale çok dikkat edin.

O kitabı kendimiz bulabilir miyiz? ben alıp okumak istiyorum bir kaç kere.

Param yok henüz kursa girecek kadar o kitabı alıp okumak istiyorum, kitabın ismi filan söylerseniz iyi olur.
Kitabın adı aklımda değil maalesef acele etmenize gerek yok o kadar zor bir sınav değil. Çok çalışmak istiyorsanız eski sınavlara göz atabilirsiniz.

E-Sınav için kitaba göz attıktan sonra bol bol çıkan soruları çözmen gerek. Kitaba çok vaktini ayırmana gerek yok bunun için. Yalnızca temel kurallara, levhalara vs. önemli şeylere göz at. Daha sonra sürekli eski soruları çöz. Play Store'da bunun için çok iyi uygulamalar var.

E-Sınav için herkes kolay diyebilir ama sen sınavı küçümseme ve soru çözmeyi ihmal etme.

Ehliyet kursuna gitmelisin öyle setle olacak bişe değil. Ha ehliyet kursu ile anca sınavı geçersin, trafikte sürmek istiyorsan ek ders almalısın veya bilen biriyle calismalisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…