Ehliyet için nasıl alıştırma yapabilirim?

Olabilir hatchback 5 kapı arabalar sedan veya diğerlerinden daha çok hoşuma gidiyor , bir de ehliyet sınavına girmeden önce bir kitap okumamız gerekliymiş onun hangisi olduğunu biliyor musunuz, motor ve trafik kuralları hakkında eksiklerim var gerçi daha çok motor ile ilgili son bir kaç gündür sürekli çıkmış teorik sınavları çözüyorum ortalama 75 80 puan alıyorum.
E-sınavdan bahsediyorsanız kursta verilen kitaba vs bi göz atsanız yeterli. Direksiyon sınavına girerken öyle birşeye gerek yok. Zaten en az 5-6 kere parkuru turlamış olacaksınız. Kuralları bilmeseniz bile ezberlersiniz. Tavsiyem sinyale çok dikkat edin.

E-sınavdan bahsediyorsanız kursta verilen kitaba vs bi göz atsanız yeterli. Direksiyon sınavına girerken öyle birşeye gerek yok. Zaten en az 5-6 kere parkuru turlamış olacaksınız. Kuralları bilmeseniz bile ezberlersiniz. Tavsiyem sinyale çok dikkat edin.
O kitabı kendimiz bulabilir miyiz? ben alıp okumak istiyorum bir kaç kere.

E-Sınav için kitaba göz attıktan sonra bol bol çıkan soruları çözmen gerek. Kitaba çok vaktini ayırmana gerek yok bunun için. Yalnızca temel kurallara, levhalara vs. önemli şeylere göz at. Daha sonra sürekli eski soruları çöz. Play Store'da bunun için çok iyi uygulamalar var.

E-Sınav için herkes kolay diyebilir ama sen sınavı küçümseme ve soru çözmeyi ihmal etme.

Ben ehliyet almak istiyorum, yaş problemim yok lakin daha önce hiç araba kullanmadım, sadece motor kullandım. Onda da kaza yaptım. O debriyaj olayından dolayı o yüzden otomatik vites bir araba kullanmak istiyorum. Hangi tip bir ehliyet almalıyım, ehliyet almadan önce bir direksiyon seti alıp oyunlar üzerinde deneme yapmalı mıyım? Oldu ki ehliyeti aldım nasıl bir araba tercih etmeliyim, aklımda Wolksvagen Golf 8 Comfortline var.
Ehliyet kursuna gitmelisin öyle setle olacak bişe değil. Ha ehliyet kursu ile anca sınavı geçersin, trafikte sürmek istiyorsan ek ders almalısın veya bilen biriyle calismalisin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı