Ehliyet kursunda teorik derslere katılım zorunlu mu?

Herkes farklı şeyler söylüyor anlamadım.

Dostum sana tavsiye eğer derslere katılma şansın varsa git katıl. Bizzat ehliyetimi akrabamın sahibi olduğu kurstan aldım. Dersler gayet eğlenceli geçer ve bir sefer alıyorsun bu ehliyeti ayrıca para veriyorsun. İmkanlarını sonuna kadar kullan. Ayrıca yukarıda dediğim gibi müfettişler 2-3 gün de bir denetlemeye gelip yoklama kaydına bakıyorlar. Bizzat şahit olduğum müfettişler geldi ve yoklama alınan kağıdı kontrol edip hiç gelmeyenlerin kayıtlarını sildirdiler.

Dostum sana tavsiye eğer derslere katılma şansın varsa git katıl. Bizzat ehliyetimi akrabamın sahibi olduğu kurstan aldım. Dersler gayet eğlenceli geçer ve bir sefer alıyorsun bu ehliyeti ayrıca para veriyorsun. İmkanlarını sonuna kadar kullan. Ayrıca yukarıda dediğim gibi müfettişler 2-3 gün de bir denetlemeye gelip yoklama kaydına bakıyorlar. Bizzat şahit olduğum müfettişler geldi ve yoklama alınan kağıdı kontrol edip hiç gelmeyenlerin kayıtlarını sildirdiler.

Tamamdır zaten her kafadan farklı ses çıkıyor.

Tamamdır zaten her kafadan farklı ses çıkıyor.

Hocam demek ki standardı yok bu işin. Kurstan kursa değişiyor. İnsanların işi var gücü var icabında ehliyet almak için kursa yazılmak zorunlu ama derslere gidemeyebilir insanlar sınavda zaten yaparsa yapacağını geçer. Dediğim gibi kurstan kursa değişiyor olabilir.

Geri
Yukarı