Ehliyet kursunda teorik derslere katılmak zorunlu mu?

sabaholmadan

Centipat
Daha fazla  
Online olacak dersler, 1 saat sonra başlayacak. Hiç katılasım yok, zaten yoğun odak problemim var. 1 ay sonra yazılı sınav olacak, arabaya dair hiçbir şey bilmiyorum. Derslere katılmadan çıkan sorulara çalışsam geçebilir miyim?

Bende arabanın detayları hakkında bilgiye sahip değilim sadece tahmin ve çıkan sorular ile 84 puan alarak teorik kısmını geçmiştim

Online olacak dersler, 1 saat sonra başlayacak. Hiç katılasım yok, zaten yoğun odak problemim var. 1 ay sonra yazılı sınav olacak, arabaya dair hiçbir şey bilmiyorum. Derslere katılmadan çıkan sorulara çalışsam geçebilir miyim?
Hocam bize bir site verdiler oradan çalışıp öğrendim bütün bilgileri sınava girdim 94 aldım (50 soru vardı diye hatırlıyorum) yani video izlenemenizi öneririm.

hocam yazılı sınavını hadi diyelim geçtiniz direksiyon sınavında size yine soru soruyorlar onları cevaplayamazsanız kalırsınız
o soruları sınavda sorana kadar eğitim verecek hoca her derse başlarken soracak ona öğrenene kadar yazılı o kadar da mühim değil ama o zaman arabadaki bazı bölümleri öğrenmek zorunda

Yeni konular

Geri
Yukarı