Çözüldü Ehliyetsiz araba sürmenin cezası nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
3674 TL cezası var. Ruhsat sahibi farklı kişiyse aynı ceza ona da yazılıyor. İkinci defa yapıldığında hapis cezası verilebiliyor.
Erken öderseniz indirim uygulanıyor.
Keko değilim cahil de olduğumu düşünmüyorum fen lisesindeyim ama makas ve marifet kısmına katılıyorum.
IMG_20220515_140723.jpg

Aynnnn keko değilsin

Yok üstün hizmet madalyası alıyor. Görev başında memuru zor durumda bırakmak marifet çünkü.
Yaşadığım yerde çevirme olmuyor belirli bir saatten sonra polisler araç ile devriye atıyor beni anlık görse ben hemen gaza bazsam anlayamaz yakalayamaz bile bunu kast ettim tırstığım durum 2 gün önce ışıklarda arkama polis aracı geldi yanıma gelseydi işim bitmişti zaten.

Yaşadığım yerde çevirme olmuyor belirli bir saatten sonra polisler araç ile devriye atıyor beni anlık görse ben hemen gaza bazsam anlayamaz yakalayamaz bile bunu kast ettim tırstığım durum 2 gün önce ışıklarda arkama polis aracı geldi yanıma gelseydi işim bitmişti zaten.

Hocam durumlar nasıl bu sene 18 oluyorsunuz ehliyetsiz hiç yakalandınız mı bu zamana kadar?

Yeni konular

Geri
Yukarı