Eightborn tarzı FiveM RP sunucusu önerisi

yusufbaker

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Video Editörü
Merhaba. Eightborn tarzı bir FiveM RP sunucusu arıyorum. Hard RP P2Win olmayan ve seçili kişilerin olduğu, her önüne gelenin alınmadığı, sosyal, RP'nin kaliteli olduğu bir sunucu arıyorum. Önerisi olan var mı?

Merhaba. Eightborn tarzı bir FiveM RP sunucusu arıyorum. Hard RP P2Win olmayan ve seçili kişilerin olduğu, her önüne gelenin alınmadığı, sosyal, RP'nin kaliteli olduğu bir sunucu arıyorum. Önerisi olan var mı?

Eightborn tarzı server bulamazsın, Eightborn aşırı muhteşem olduğundan değil piyasada server açan founder kalmadığından. MDF RP geçebilirsin ama rol bilgini zorlarlar bilgin olsun.

EightBorn kalitesinde bulman çok zor. rolleri idare eder sunucu bulursun ama yönetim kadroları çok kötü oluyor.
Örnek; arkadaşım 1 hafta önce me do çok kullanıyormuş diye ban yedi, komik bir durum.

L

Merhaba. Eightborn tarzı bir FiveM RP sunucusu arıyorum. Hard RP p2Win olmayan ve seçili kişilerin olduğu, her önüne gelenin alınmadığı, sosyal, RP'nin kaliteli olduğu bir sunucu arıyorum. Önerisi olan var mı?

Linev var vorp var fakat rol bilginin efsane olması lazım sosyal arıyosan tek hard olmayan sosyal sv si mdfrp var.

Eightborn tarzı server bulamazsın, Eightborn aşırı muhteşem olduğundan değil piyasada server açan founder kalmadığından. MDF RP geçebilirsin ama rol bilgini zorlarlar bilgin olsun.
Zaten mdf de oynuyorum fakat tatmin etmiyor hocam o yüzden sordum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı