Eisenn 58 V 8 Ah çift akülü matkap alınır mı?

Anna Karenina

Hectopat
Yer
Kırşehir Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
🖥️ PC: İntel Core İ7 3770 | GT 415 | HD 4000 | 16 GB RAM DDR3 1333Mhz | Quadro H61 Anakart | 300W PSU ATX | Samsung 870 EVO 250 GB SSD | Kioxia Exceria Sata SSD 480GB | Fury 128GB SSD | Toshiba MQ0ABD038 320GB HDD | Windows 10 Pro AtlasOS

Keyboard: Piranha 2345 | Mouse: Corsair Katar PRO | Headset: P47 Wireless | Monitor: Samsung SyncMaster 940BW 75 Hz | | Phone: Sony Experia M5 | Huawei P7 Lite 2017 | Laptop Asus VivoBook S14 | HP G255 i3 5005
Meslek
Oto yedek parça sanayi
Fiyatı çok ucuz geldi. Matkaplarda ah önemli olduğu için ve bunda 8 Ah olduğu için çok şaşırdım. Kullanan var mı? Performansı nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçük boyda 4.8 volt Ni-Cd pilli şarjlı bir vidalama olsaydı bu mevcut satış fiyatıyla çok daha inandırıcı ve çok daha makul olurdu.
Ancak bu ürün lityum-iyon pilli ve orta boydadır, en küçük boyda bir şarjlı matkap da değildir.
Kendi kişisel görüşüme göre yine aksesuarlarıyla birlikte satış fiyatı birlikte düşünüldüğünde naylon veya çakma ürün olma ihtimali normalinden oldukça düşük olan bu fiyatı yüzünden lityum-iyon pillerin maliyeti de düşünülürse oldukça yüksektir.
Pil çalışma voltajı da alışılmışın çok dışında 58 volt olarak çok fazla, bu da sadece göz boyamak için yazılmış çakma bir ürün voltaj değeri olabilir. Volt değeri yüksek görünse bile amper değeri gerçekte 3-4 amper olarak gerçek değerinde olabilir.
Bu yüzden bu ürünü satın almamanızı alternatif ürünleri fiyat/ürün karşılığı (gerçek ederi) olarak çok iyi araştırmanızı öneririm.
Bir de satın alacağınız dayanıklı tüketim ürünlerinde en önemli kriter seçilen bu ürünün en bilinen markalardan (Bosch, Mac Allister, vb.) birisi olabilmesidir. Bu markayı çok fazla bilerek tanımıyorum. Kolay gelsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı