DeWalt matkap alınır mı?

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Bir aile arkadaşımız sanırım piyasası 1000 1200TL olan matkabı 750TL gibi bir fiyata satıyormuş. Sizce iyi ürün müdür? Ev için kullanılacak.

WhatsApp Image 2023-09-19 at 10.36.53.jpeg

DeWalt iyidir ama Makita tercihim olur.

Çünkü Makita ev için daha uygun hafif, konforlu, ve dewalt göre daha ucuz.

Son düzenleme:
DeWalt matkap markası olarak oldukça iyi bir markadır, Koçtaş'ın sattığı markalardan da birisidir. Ancak garanti belgesi ve kesin olarak bir fatura karşılığı verilirse alın, piyasada çok fazla çakma ürün imitasyon amaçlı olarak çok büyük markalara (pil, şampuan, dayanıklı tüketim ürünleri, vb.) çok benzetilip satılabiliyor. Bir yerde gereğinden çok fazla fiyat düşürülmesi olduğunda aklınızda mutlaka sahtecilik konusunda ilk başta gelebilen soru işaretleri mutlaka olmalıdır. Kolay gelsin.

Bu ürün büyük ihtimalle sahte. 2-3 gün önce aynısını kullandım.
Bir de o kadar dar alana 48 V pil sigiyorsa, pil teknolojisi çağ atlamış demektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bana sahte gibi geldi. Ayrıca orijinal DeWalt, makita veya Bosch marka oldukça problem yaşamazsınız. Hepsi hemen hemen aynı özelliktedir zaten alın geçin. Yedek parçaları kolay bulunur tamiri ucuzdur. Gövdesinde bir problem olmadıkça iç bobini bile değiştirilir. Orijinal matkap alırsanız bayağı uzun süre kullanırsınız kısacası.

Geri
Yukarı