Ek iş önerisi

Sofi96

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba arkadaşlar,

26 ve 30 yaşında 2 arkadaşız. Hafta içi 5 gün çalıştığımız normalde mevcut bir işimiz var. Ek iş yapmak istiyoruz.

Cumartesi ve pazar günleri izinliyiz. Bu iki gün dahilinde yapabileceğimiz ek iş önerisi olan var mı?

Mevcut yaşam şartları olsun, hayat standartları olsun ek iş ihtiyacımız var.

Pazarcılık vs girişmeyi düşündük ama bu piyasada bizi harcarlar, pazarcılar ve her yer kurt sofrası.

Lütfen küçük düşürücü cevaplar vermeyin.

Al sat yapacaksın kardeşim başka ekmek yok bizim ülkede işsizim bende, 10bin başvuru yaptık dönen yok lisans mezunuyum başvurmadığım iş şekli kalmadı şu Uber bizim ülkede olsa da bizde ekmek yesek.

Kardeşim şöyle bir şey yapabilirsin çevrendeki Bit pazarlarından ucuza toplayıp Letgo'dan satabilirsin ben 30 TL'ye aldığım saç düzleştiriciyi internette 1000 TL'ye gördüm Letgo'dan 500 TL'ye sattım ve dahası yani hem çok yorulmazsın hem de bayağı iyi geliri var.

Şartlarınızı az çok tahmin edebiliyorum ancak haftada 7 gün çalışınca çok yorulmaz mısınız? Ruhen ve bedenen kötü duruma düşebilirsiniz.

Abi ne yapalım ki başka, aldığım maaş aynı ama her şey zamlanıyor, durduğum yerde her geçen gün/ay eksiye gidiyoruz bu durumda 7 gün çalışmaktan başka fırsat kalmıyor çok üzülerek söylüyorum hayat şartları böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı