Elektronik EK-Nucleus AIO CR360 Dark - 121 €

nVr

Decapat
Yer
İstanbul
EK-Nucleus AIO CR360 Dark - 121 € ( Tahmini kargo: 15 Mayıs )

Bedava kargo için; Checkout -> I have a promotional code -> FreePassage -> Apply Coupon

240mm için testler

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ek-nucleus AiO CR360 Dark - 121 € ( tahmini kargo: 15 Mayıs )

Bedava kargo için; checkout -> ı have a promotional code -> freepassage -> apply coupon.

240mm için testler.

Vergi durumu nasıl.

Subtotal (excl. Tax)€121.00
Subtotal (ıncl. Tax)€147.62
Shipping (Free shipping)€0.00
Tax€26.62
Grand total€147.62
Kuponu uygulayınca şöyle bir sonuç çıkıyor.

Sanırım burada tax dediği bizim gümrük vergisidir diye düşünüyorum.

Ek-nucleus AiO CR360 Dark - 121 € ( tahmini kargo: 15 Mayıs )

Bedava kargo için; checkout -> ı have a promotional code -> freepassage -> apply coupon.

240mm için testler.

@jumbum bu ürünü getirteceğini söylüyordu son durum ne oldu bilmiyorum. Bu fiyatlara yakın bir fiyatla getirirse güzel olur.

Subtotal (excl. Tax)€121.00
Subtotal (ıncl. Tax)€147.62
Shipping (Free shipping)€0.00
Tax€26.62
Grand total€147.62
Kuponu uygulayınca şöyle bir sonuç çıkıyor.

Sanırım burada tax dediği bizim gümrük vergisidir diye düşünüyorum.

@jumbum bu ürünü getirteceğini söylüyordu son durum ne oldu bilmiyorum. Bu fiyatlara yakın bir fiyatla getirirse güzel olur.

Jumbum sitesi üzerinden kontrol ettim kupon koduyla beraber alındığı zaman buradaki tax dediği bizim gümrük vergisi ise yurt dışından almak daha mantıklı arada yaklaşık 1000 TL gibi bir fiyat farkı oluşuyor.

Son düzenleme:
İlgili Ürün EKWB Shop tan satın alınmak istenirse;
Subtotal (Excl. Tax)€92.43
Subtotal (Incl. Tax)€92.43 (Yani diyor ki sen Slovenya vatandaşı değilsin VAT yani KDV uygulamadım.)
Shipping (DHL Express with tracking)€43.10
Grand Total€135.53

Yukarıdaki hesaba göre 135 EUR a ürün TR ye gelecektir. Sonra ilgili ürün TR de gümrüklemeye girecektir. %20 KDV ödeyip alma durumu olasıdır. (Tecrübe edilmedi yorumdur)

Sonuç olarak 162,63 EUR olacaktır. Ülkemizdeki EUR gişe satış fiyatı an itibariyle 35,98 TRY dir (Kartınızdan çekilecek tutarın bankanın dönüştürme rakamı)
Toplam Maliyetiniz: 5851 TRY Olacaktır.

Dip not:
* This product (3831109900185 - EK-Nucleus AIO CR240 Dark) is not available in the requested quantity. The expected date of availability is 26 April 2024. Otherwise, the items will be back-ordered.

Yani ürünü satın aldıktan hemen sonra kargolama yapamayız, 26 Nisan'dan sonra diyor kendileri.

İlgili ürün ekwb shoptan satın alınmak istenirse;
Subtotal (excl. Tax)€92.43
Subtotal (ıncl. Tax)€92.43 (yani diyor ki sen Slovenya vatandaşı değilsin vat yani KDV uygulamadım.)
Shipping (DHL Express with tracking)€43.10
Grand total€135.53

Yukarıdaki hesaba göre 135 eur a ürün TR'ye gelecektir. Sonra ilgili ürün TR de gümrüklemeye girecektir. %20 KDV ödeyip alma durumu olasıdır. (tecrübe edilmedi yorumdur)

Sonuç olarak 162, 63 eur olacaktır. Ülkemizdeki eur gişe satış fiyatı an itibarıyla 35,98 trydir (kartınızdan çekilecek tutarın bankanın dönüştürme rakamı)
Toplam maliyetiniz: 5851 try olacaktır.

dip not:
* This product (3831109900185 - ek-nucleus AiO CR240 Dark) is not available in the requested quantity. The expected date of availability is 26 april 2024. otherwise, the items will be back-ordered.

Yani ürünü satın aldıktan hemen sonra kargolama yapamayız, 26 Nisan'dan sonra diyor kendileri.

Ülkeyi Türkiye seçtim ama bu aradaki tax nerenin taxı oluyor peki?

Ekran Alıntısı.PNG

Tam adresimi girdiğimde sonuç bu oluyor. Gümrük vergisini de katarsak yine sizin sitenizdeki fiyattan biraz ucuza giriyor. @jumbum ön siparişlere özel alacak arkadaşlara indirim olursa güzel olabilir. Arkadaşım dediği koduda uygulayınca bu tutar görünmektedir.

Eki Görüntüle 2157297

Tam adresimi girdiğimde sonuç bu oluyor. Gümrük vergisini de katarsak yine sizin sitenizdeki fiyattan biraz ucuza giriyor. @jumbum ön siparişlere özel alacak arkadaşlara indirim olursa güzel olabilir. Arkadaşım dediği koduda uygulayınca bu tutar görünmektedir.
Bir forum üyesi Arctic Shop 'tan III seri ürün almış gümrük tecrübelerini aktarmıştı;

Sizde EKWB'den bir sipariş oluşturup tecrübenizi diğer forum üyeleri ve bizimle paylaşırsınız ;)

Bilgilendirme: Ürünleri bayrama yetişmek için özel çaba gösteriyoruz. Fiyatlar haliyle Özel Sipariş kategorisinde olduğu için çok özel bir fiyat uygulandı. Ürünler stoklarımıza giriş yaptıktan sonra üzerine "Stok Maliyeti" eklenmektedir. Bu nedenle Özel Sipariş ile ürün alanlar avantajlı fiyatlardan faydalanmaktadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı