Çözüldü Eken H9R şarj göstergesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Musa B.

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba, eken H9R aksiyon kamerası siparişi verdim ve dün elime ulaştı fakat bir sorun veya benim sorun bildiğim bir şey var. Şarj göstergesi bozuk. Şöyle anlatabilirim, şarj göstergesi kameranın ana ekranın sol altında 4 satırdan oluşuyor. İnce çizgileri belli, en alttaki kısım belirli bir şekilde yeşil iken üst kısımlar beyaz. İlk başta şarjı yok sandım çünkü yedek bataryayı takmıştım fakat gece boyu şarjda kalmasına rağmen şarj göstergesi sabah yine aynıydı. Ana bataryayı taktığımda göstergenin yine aynı olduğunu gördüm, az önce aklıma geldi ve uygulamasını indirip kamerayı bağladım ve ne göreyim, uygulamada sol üstte batarya şarjı dolu gözüküyor. İki bataryayı da denedim ikisi de dolu gözüküyor. Sizce kameranın ekranındaki gösterge bozuk mu veya normali böyle tek renk ben ilk defa aldığımdan mı yanlış biliyorum.

Not: Şirkete N11 üzerinden yazdım. Daha cevap gelmedi ve uzun süre gelmeyip oyalarlar vs diye sizlere danışmayı tercih ettim. Arızalı ise geri göndereceğim.

Çözüldü: Pil göstergesi yukarıdan aşağı değil soldan sağa doğru azalıyormuş. Şarj göstergesi ise şarj dolu olsa bile şarj oluyor olarak gözüküyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı