Ekibe arkadaş aranır

BAR1SS

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: RX 6700 XT
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X (İşlemci Çekirdek Sayısı: 6 Çekirdek)
İşlemci Hızı: 3.5 GHz (12 CPUs)
Anakart: A520M-A PRO
Ram: 16
Ssd: 480
Oyunlar için ekip arkadaşları aranmaktadır kalabalık bir topluma sahip olsam da fazladan 1 kişi daha göz boyamaz die düşünüyorum korku, Simulator tarzı oyunlar daha çok hayatta kalma oyunlarına yöneliğiz (The Forest, 7 Days to Die, grounded, GTA, ETS, Minecraft vs.) Gelmek istiyenler aşağıdaki Discord hesabına istek atabilirsiniz attığınız istek ve ekleme sonrası ekip olayını hatırlatmayı unutmayınız ki kafa karışıklığına neden olmasın.

Discord hesabımda 500+ istek olduğundan attığınız istekler bana pek yansıyamaz fark edemeyebilirim arkadaşımın hesabını bırakıyorum ona istek atarak iletişim haline geçebilirsiniz.
Discord kullanıcı adı: Yavuz. Selimm.

Not: Ekipçe oynadığımız oyunların tüm fotoğrafı olmasa da bazı alınmış ssleri yansıttım güzel sıcak bir ortamda eğlence arayan crazy arkadaşları beklemekteyim :p

Dosya Ekleri

• 22.png
    22.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 36
  • as.png
    as.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 35
  • ekip.PNG
    ekip.PNG
    1 MB · Görüntüleme: 37
  • fss.PNG
    fss.PNG
    26,8 KB · Görüntüleme: 46
  • 1.PNG
    1.PNG
    161,8 KB · Görüntüleme: 34
  • 2021-01-16_18.20.16.png
    2021-01-16_18.20.16.png
    596,3 KB · Görüntüleme: 39
  • gta15.png
    gta15.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 31
  • unknown.png
    unknown.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 35
Oyunlar için ekip arkadaşları aranmaktadır kalabalık bir topluma sahip olsam da fazladan 1 kişi daha göz boyamaz die düşünüyorum korku, Simulator tarzı oyunlar daha çok hayatta kalma oyunlarına yöneliğiz (The Forest, 7 Days to Die, grounded, GTA, ETS, Minecraft vs.) Gelmek istiyenler aşağıdaki Discord hesabına istek atabilirsiniz attığınız istek ve ekleme sonrası ekip olayını hatırlatmayı unutmayınız ki kafa karışıklığına neden olmasın.

Discord hesabımda 500+ istek olduğundan attığınız istekler bana pek yansıyamaz fark edemeyebilirim arkadaşımın hesabını bırakıyorum ona istek atarak iletişim haline geçebilirsiniz.
Discord kullanıcı adı: Yavuz. Selimm.

Not: Ekipçe oynadığımız oyunların tüm fotoğrafı olmasa da bazı alınmış ssleri yansıttım güzel sıcak bir ortamda eğlence arayan crazy arkadaşları beklemekteyim :p

Ben GTA 5 ve Rainbow Six: Siege Oynuyorum.

Ben GTA 5 ve Rainbow Six: Siege Oynuyorum.
Sırasıyla gidiyoruz kankam gelmek istersen dediğim gibi istek yollayabilirsin.

"crazyboy_aykut" lar eklesin.

Discord kullanıcı adını tam anlamadım, SS atar mısın?
Discord adınız geçersiz tam olarak adı verirseniz istek yollayabilirim yada hiç yoktan steam arkadaşlık kodu olarak da atabilirsin.

Crazy olmadığım için istek gönderemiyorum 😕
Dediğin kısmı pek anlamadım ama istek atmada sorun yaşıyorsan eğer kendi kullanıcı adını vererek ben istek yollayabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı