Ekim ayı dizüstü bilgisayar tavsiyeleri ne zaman gelecek?

Bet

Femtopat
Daha fazla  
Okul için laptop ihtiyacım var. Siteden ekim ayı önerisi bekledim. Gelecek mi? Gelmeyecekse sizlerden öneri alabilir miyim? Uzaktan eğitim için diş hekimliği okuyorum yalnızca Online eğitimlere katılacağım fakat bunun dışında beni ileride de idare edecek bir şey olsun istiyorum. 6-7.000 TL'ye kadar bütçem var.

Son düzenleme:
Okul ama tam olarak nedir? Bilgisayar mühendisliği ise güçlü bir şey önermemiz lazım. İlkokul - lise uzaktan eğitimi için ise i3 işlemcili bir şey yeterli olacaktır. Bütçe belirtmende önemli.

Okul ama tam olarak nedir? Bilgisayar mühendisliği ise güçlü bir şey önermemiz lazım. İlkokul - lise uzaktan eğitimi için ise i3 işlemcili bir şey yeterli olacaktır. Bütçe belirtmende önemli.
Diş hekimliği okuyorum, online derse gireceğim. Bunun dışında beni ileride de idare etsin istiyorum. 7.000 tlye kadar bütçem var.

Diş hekimliğinde herhangi bir bilgisayar programı gerekiyor mu bilmiyorum, oyun kısmına da pek girmedim açıkçası. Günlük her işini yapabileceğini düşündüklerimi atayım, illa ki daha iyi ya da ucuzunu atan çıkacaktır diye düşünüyorum.
Buna SSD takılabilir.
Buna da SSD takılabilir.

Ekleme: Thinkpad öneririm. Biraz tipsiz ama kolay kolay kasa malzemesinden dolayı arıza vermeyecekmiş gibi bir duruşu var.

Geri
Yukarı