13.000 TL dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
13000

witewob762

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 5 yıllık eski dizüstü bilgisayarım bozuldu. Yeni bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Kullandığım bilgisayarda Blender, onshape gibi çok ağır olmayan programlar çalıştırıyorum, orta düzey oyunlar oynuyorum ve yazıyorum. Bu özellikleri karşılayan bir bilgisayar öneriniz var mıdır acaba? Bütçem yaklaşık 13.000 TL civarında.

Teşekkür ederim hepsini inceleyeceğim.
Ben Lenovo konusuna biraz şüpheli bakıyorum da biraz sorunlu bir marka sanki, kullanan birkaç tanıdığım var pek memnun değiller. Siz de bu laptobu kullanıyorsunuz sanırım, düşünceleriniz nelerdir Lenovo hakkında?

Son düzenleme:
Ben Lenovo konusuna biraz şüpheli bakıyorum da biraz sorunlu bir marka sanki, kullanan birkaç tanıdığım var pek memnun değiller. Siz de bu laptopu kullanıyorsunuz sanırım, düşünceleriniz nelerdir Lenovo hakkında?

Hocam Lenovo'nun ne sorununu gördünüz? Ayrıca markaları karşılaştıracaksak HP, Lenovo'nun 3 katı daha sorunlu bir marka. Şüpheli bakmanızı gerektirecek bir durum yok bence. Ben bu modeli değil, ekran kartı 3050 Ti olan modeli kullanıyorum ve çok memnunum. Muadileri arasında en iyisi. Bence yeniden düşünün.

Hocam Lenovo'nun ne sorununu gördünüz? Ayrıca markaları karşılaştıracaksak HP, Lenovo'nun 3 katı daha sorunlu bir marka. Şüpheli bakmanızı gerektirecek bir durum yok bence. Ben bu modeli değil, ekran kartı 3050 Ti olan modeli kullanıyorum ve çok memnunum. Muadileri arasında en iyisi. Bence yeniden düşünün.
Bir kaç tanıdığım işte anakartı yandı, fanı sorun çıkarıyor gibisinden şikayetlerle geldiği için benim şüphelerim var. Yoksa daha önce hiç Lenovo kullanmadım. Evet, 3 tane HP kullandım ve sorunlu bir marka olduğunda size katılıyorum. Lenovo'nun sorunlu olduğunu düşünmemin nedenlerinde biri ise internette diğer markalara göre çok fazla fan, anakart ve disk ile ilgili şikayetler görmemdi ve ben aldığım bilgisayarı yaklaşık 5 yıl kullanmayı düşünüyorum, bu nedenle eğer böyle sorunlarla karşılaşmayacağımdan emin olsaydım direkt attığınız modeli alırdım zaten, çok iyi bir model daha önce de önerenler olmuştu.

Birkaç tanıdığım işte anakartı yandı, fanı sorun çıkarıyor gibisinden şikayetlerle geldiği için benim şüphelerim var. Yoksa daha önce hiç Lenovo kullanmadım. Evet, 3 tane HP kullandım ve sorunlu bir marka olduğunda size katılıyorum. Lenovo'nun sorunlu olduğunu düşünmemin nedenlerinde biri ise internette diğer markalara göre çok fazla fan, anakart ve disk ile ilgili şikayetler görmemdi ve ben aldığım bilgisayarı yaklaşık 5 yıl kullanmayı düşünüyorum, bu nedenle eğer böyle sorunlarla karşılaşmayacağımdan emin olsaydım direkt attığınız modeli alırdım zaten, çok iyi bir model daha önce de önerenler olmuştu.

Hocam bu bütçeye bundan başka iyisini bulamazsınız. Fan sorunu gibi sorunlar kronik olur, bu modelde öyle bir sorun yok. Anakartta kullanımdan kaynaklıdır. Bu model iyidir dediğim gibi. Ön yargınız olmasın :)

Geri
Yukarı