Ekipman önerisi

Wasee

Hectopat
Merhaba, hazır bayram indirimleri vs varken birkaç ekipman almaya karar verdim (bu konulara biraz fransızım eğer alternatifler veya daha iyileri varsa belirtin.) Bulduklarım şöyle.

Mouse:

Rampage SMX-R28
Bloody ES5

Klavye ve kulaklık henüz araştırmadım. Ekipman başı 500-1000 TL arasında önerisi olan belirtsin. ( şiddetle fırsat ürünü olduğunu düşündüğünüz varsa bütçeyi arttırabilirim.)

Monitör:

MSI 24" G2412F 180Hz 1ms

Ek olarak tüm önerilere açığım. Dediğim gibi pek anlamıyorum ama bulduklarım bunlar. Game booster vs ürünlere pek yanaşmadım çünkü kalitesiz ürettikleri söyleniyor. Yanlış biliyorsam aydınlatın. İyi sosyaller.

Merhaba, hazır bayram indirimleri vs varken birkaç ekipman almaya karar verdim (bu konulara biraz fransızım eğer alternatifler veya daha iyileri varsa belirtin.) Bulduklarım şöyle.

Mouse:

Rampage SMX-R28
Bloody ES5

Klavye ve kulaklık henüz araştırmadım. Ekipman başı 500-1000 TL arasında önerisi olan belirtsin. ( şiddetle fırsat ürünü olduğunu düşündüğünüz varsa bütçeyi arttırabilirim.)

Monitör:

MSI 24" G2412F 180Hz 1ms

Ek olarak tüm önerilere açığım. Dediğim gibi pek anlamıyorum ama bulduklarım bunlar. Game booster vs ürünlere pek yanaşmadım çünkü kalitesiz ürettikleri söyleniyor. Yanlış biliyorsam aydınlatın. İyi sosyaller.
hocam toplam bütçeni söylersen yardımcı olayım

Alternatif öneri var mı? Rampage alma diyende çok var çünkü oda 2. kalite malzeme ile yapılıyormuş sanırım.

SteelSeries Prime Fps Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol onu alacağına bunu öneririm.

Mouse:

Rampage SMX-R28
Bloody ES5

Monitör:

MSI 24" G2412F 180Hz 1ms

Rampage'e bulaşmayın. Çin malı berbat bir marka 1 aya elinizde kalır.

Hocam toplam bütçeni söylersen yardımcı olayım.

SteelSeries Prime Fps Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol onu alacağına bunu öneririm.

5 bin olabilir. Dediğim gibi fiyat performans arıyorum.

Hocam toplam bütçeni söylersen yardımcı olayım.

Önerdiğin mouseyi inceledim. Fiyatına göre oldukca uygun. Alınabilir mi? Genellikle CS vesaire oynuyorum.

Monitör nasıl bu arada? İnceleyen var mı ya da kullanan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı