Ekipmanların aynı anda bozulması

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bundan üç hafta önce bilgisayara format atamıyordum. Bir kere atmayı denedim fakat bir gün sonra tekrardan işletim sistemi bozuldu. Ultimate kurmuştum. Sonrasında Starter kurdum ve başarılı bir şekilde kurulumu yaptım. Fakat bu sefer mouse, klavye çalışmadı. Ön girişindeki USB kısımlarına taktım çalıştı, tekrardan arka tarafa taktım ve yine çalışmadı. Tekrardan öne taktım ve bu sefer ön tarafta çalışmadı. Ardından bilgisayarcıya götürdüm ve ana kartın yandığını söyledi. Ana kart değiştirildi. RAM miktarını arttırdı ve bir anda kulaklıkta çalışmamaya başladı. Gerçekten tüm ekipmanlar bir anda yıkıldı döküldü. İki yıl garantileri var fakat faturayı bulamıyorum. Faturasız bir şekilde garantiye verebilir miyim?

Güncellemeler kuruldu mu? Realtek dolayısıyla jack girişleri görmeyebiliyordu, kurun veya güncelleyin ama güncellemeleri el yordamıyla, manuel olarak kurunuz.

Başka USB girişli kulaklık, mouse, klavye deneme şansın oldu mu?
Evet başka mouse, klavye falan denedim oldu. Hatta şuanda bile kullanıyorum, bozulan mousenin altındaki sensörün ışığı yanıyor, fakat kendisi çalışmıyor. Kulaklıktada aynı. Kulaklığın ışığı yanıyor, ses ayarlarına giriyorum yine yok. Mikrofon ve kulaklık hiçbir şey göstermiyor, algılamıyor. Klavye ise hiç tepki vermiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı