Ekmek Sistem Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

Hocam lavaş kalmadı ne yapmalıyım? Bazlama var kıymalı.
Lavaşlara baktım stokta kalmamış. İsterseniz stok gelmesini bekleyin ya da elinizdeki bazlamayı kullanabilirsiniz. Kıyması hava akışını engelleyebilir o yüzden kıymayı elinizden geldiğince ayırın. Hatta biraz bütçe biriktirip Ramazan'da Ramazan pidesi alabilirsiniz, en iyisi aralarından.

Lavaşlara baktım stokta kalmamış. İsterseniz stok gelmesini bekleyin ya da elinizdeki bazlamayı kullanabilirsiniz. Kıyması hava akışını engelleyebilir o yüzden kıymayı elinizden geldiğince ayırın. Hatta biraz bütçe biriktirip Ramazan'da ramazan pidesi alabilirsiniz, en iyisi aralarından.

Hocam bım'de ki fiyat performans bir lavaş buldum çiğ köfteye sarılmış çiğ köftesini çıkarsam yapışan çiğ köfte FPS kaybına neden olur mu?

r/internationalcomedyman, şakamatik.

1608321190573.png

Hocam bım'de ki fiyat performans bir lavaş buldum çiğ köfteye sarılmış çiğ köftesini çıkarsam yapışan çiğ köfte FPS kaybına neden olur mu?
Hocam onlar kalitesiz. Gamelavaş veya Lavaşpower gibi markalar berbat. Alabiliyorsanız Lavman kasalardan alın. Hatta yanına Termal Lahmacun sürerseniz çok iyi bir soğutmaya ve FPS değerine sahip olursunuz.

Geri
Yukarı