Ekmek yapma makinesı alınır mı?

AZERBAIJAN92

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ekmek yapma makinesi almak istiyorum. Hangi marakaları tavsiye edersiniz. Ben Panasonic SD-YR2550 modelini gördüm ve çok beğendim. İlk defa kullanacağım için nasıl olacağını bilmiyorum. Siz bana ne tavsiye edersiniz. Verdiğim paraya değer mi?

Buna da bakabilirsiniz

Gerekli olduğunu düşünmüyorum. Babam 3 senedir ekmeği kendisi evde yapar. Fırında pişirir çok güzelde olur.
Katılıyorum ama evde yapmak istemiyorsanız, alabilirsiniz

Arkadaşlar ben ekmek yapma makinesi almak istiyorum. Hangi marakaları tavsiye edersiniz. Ben panasonic SD-YR2550 modelini gördüm ve çok beğendim. İlk defa kullanacağım için nasıl olacağını bilmiyorum. Siz bana ne tavsiye edersiniz. Verdiğim paraya değer mi?

Elektrik masrafını ve çok uzun sürmesini düşünürsek kendiniz yapmanız çok daha iyi olacaktır.

Buna da bakabilirsiniz.

Teşekkürler.

Gerekli olduğunu düşünmüyorum. Babam 3 senedir ekmeği kendisi evde yapar. Fırında pişirir çok güzelde olur.

Teşekkürler.

Katılıyorum ama evde yapmak istemiyorsanız, alabilirsiniz.

Teşekkürler.

Elektrik masrafını ve çok uzun sürmesini düşünürsek kendiniz yapmanız çok daha iyi olacaktır.

Teşekkürler.

Genelde bir kaç kez kullandıktan sonra yüzüne bile bakmayacağın bir cihaz.

Fırın çok daha büyük yer kaplar ve aslında bu tarz cihazlar ekmeğin çeşitliliğini arttırmak için içine çekirdek vs koymak için kullanılır. Aynı zamanda bir akrabam çölyak hastası olduğu için ekmekteki gluten kendisine alerji yapıyor. Bu yüzden glutensiz un ile ekmeği kendisi yapmak zorunda. Fırınlarda glutensiz ürün olmuyor. Olan da bu tarz hastalıkları olanlar için çok ciddi sterilize gerektiriyor. Halk fırınlarında bizler için sorun yok ama bu tarz durumda insanlar için o sterilizelik hayati önem taşıyor ve ekmeklerini evde yapmak durumunda kalıyorlar. Bu sebepten bence gerçekten bulanın eli öpülesi bir cihazdır kendileri.

Fırın çok daha büyük yer kaplar ve aslında bu tarz cihazlar ekmeğin çeşitliliğini arttırmak için içine çekirdek vs koymak için kullanılır. Aynı zamanda bir akrabam çölyak hastası olduğu için ekmekteki gluten kendisine alerji yapıyor. Bu yüzden glutensiz un ile ekmeği kendisi yapmak zorunda. Fırınlarda glutensiz ürün olmuyor. Olan da bu tarz hastalıkları olanlar için çok ciddi sterilize gerektiriyor. Halk fırınlarında bizler için sorun yok ama bu tarz durumda insanlar için o sterilizelik hayati önem taşıyor ve ekmeklerini evde yapmak durumunda kalıyorlar. Bu sebepten bence gerçekten bulanın eli öpülesi bir cihazdır kendileri.

Konu sahibi özel durum belirtmemiş çölyak hastalığına sahipse alabilir biz sağlıklı ve elindeki parayla en mantıklısını yapmaya çalışan insan kafasıyla yorum yaptık.

Konu sahibi özel durum belirtmemiş çölyak hastalığına sahipse alabilir biz sağlıklı ve elindeki parayla en mantıklısını yapmaya çalışan insan kafasıyla yorum yaptık.

Olsun yine de bu konu burada duracak ilerleyen zamanlarda Google üzerinden bu tarz konuyu arayan bu özel durumlarda olabilecek okuyanlar araştıranlar olabilir. Bunu da düşünerek konuya sabit bir bilgilendirme bıraktım ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı